Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Cushion Silver 1001 Night

-50%

Jastëku me veqori të shumta i mbushur me mikrofibra Wellsleep® ju siguron rehatinë derisa jeni duke pushuar. I veqantë, me një pamje atraktive. Kombinim i shkëlqyeshëm mes ngjyrës së argjendit dhe asaj gri. Zbuloni më shumë ...

Cushion Silver 1001 Night

Çmimi i regullt: 19,90 €


Çmimi Special: 9,95 €

Telefono në: 038 244 644 77
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku me veqori të shumta i mbushur me mikrofibra Wellsleep® ju siguron rehatinë derisa jeni duke pushuar. I veqantë, me një pamje atraktive. Kombinim i shkëlqyeshëm mes ngjyrës së argjendit dhe asaj gri. Zbuloni më shumë ...

Më shumë
Detajet e Produktit

Inspirohuni në shpirtin e 1001 netëve...

Pjesë e koleksionit luksoz 1001 netë Dormeo jastëku i argjendt është shumë i bukur dhe dhuron ndjenjën e misterit, fantazisë dhe luksit.

Dhuron ndjesinë e mirëseardhjes dhe ngrohtësisë në dekorin tuaj 

Ky jastëk është shumë i përshtatshëm dhe ju jep ndjenjën e ngrohtësisë dhe mirëseardhjes në dhomën tuaj të gjumit, të ndejës apo vendit tuaj të preferuar të pushimit ose relaksimit.

Mikrofibrat e avansuara Wellsleep® të mbushura më butësinë e papërballueshme

Ju do ta doni ndjesinë e mikrofibrave  të avansuara Wellsleep®sigurojnë rehati maksimale të papërballueshme derisa pushoni në shtratin tuaj apo relaksoheni në dhomën tuaj të ndejes duke shikuar filmin tuaj të preferuar ose kur lexoni ndonjë libër.

Përzieni dhe kombinoni me produktet e tjera nga koleksioni i 1001 netëve

Përzieni dhe kombinoni me ngjyra të tjera dhe produkte të tjera nga koleksioni luksoz dhe inspirues 1001 netë.

Kombinim atraktiv dhe unik 

I dizajnuar me materialin që I ngjan lëkures në njerën anë me ngjyrën e bukur të shkëlqyeshme prej argjendi dhe në anën tjetër me butësinë prej materialit të butë, Dormeo 1001 jastëku është i prodhuar me kombinimin që ju ofron  ndjenjën e kuriozitetit dhe habisë tek çdo ambient.

Lahet në lavatriçe

Lahet në makinëlarëse në 30°C.
Dimensionet 40x40 cm

Specifikat Teknike
Baza 100% poliestër
Dimenionet 40x40 cm
Mbështjellësi 100% polyester
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti