Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jastëk Air Feel Duo

Photo
Video
-40%

Teknologjia e patentuar Octaspring® me dizajn të kthyeshëm 2 në 1  është bërë posaçërisht për tu përshtatur çdo pozicioni të gjumit për rehati individuale që ndihmon në parandalimin e lëkundjeve dhe siguron gjumë qetësues.

Jastëk Air Feel Duo

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 29,94 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Teknologjia e patentuar Octaspring® me dizajn të kthyeshëm 2 në 1  është bërë posaçërisht për tu përshtatur çdo pozicioni të gjumit për rehati individuale që ndihmon në parandalimin e lëkundjeve dhe siguron gjumë qetësues.

Më shumë
Detajet e Produktit

Për gjumin më të ëmbël që ju keni pasur ndonjëherë

Dizajnuar posaçërisht për rehati individuale, jastëku Dormeo Air Feel Duo është bërë me një dizajn të kthyeshëm 2 në 1 që ju mundëson të zgjidhni midis 2 anëve (të butë dhe më të fortë), kështu që ju mund të përshtateni jastëkun në pozicionin tuaj të preferuar të gjumit dhe ti shmangni lënudjet dhe rrotullimet gjatë natës.

Dizajni unik i Octaspring® i përshtatet stilit tuaj të gjumit

Dormeo Air Feel Duo Pilloë përfshin dy tuba Octaspring® që kanë të njëjtën lartësi, por e janë të përbërë nga materiale dhe densitet të ndryshem për të siguruar funksionalitet unik. Tubi më i butë Octaspring® është bërë nga sfungjeri memoriues i butë që është ideal për personat që flenq në stomak, ndërsa tubi më i fortë është bërë nga sfungjeri PU Ecocell® që është më i përshtatshëm për ata që preferojnë të flenë mbi kurriz apo në krah.

Ofron mbështetje optimale për qafë dhe kokë

Pasi ju e rregulloni jastëkun për të ju përshtatur me pozicionin tuaj të gjumit dhe nivelin tuaj optimal të rehatisë, ju gjithashtu do të përfitoni nga dizajni i kthyeshëm për të arritur një lartësi të duhur për mbështetjen më të mirë të mundshme të kokës dhe qafës.

AirX Sistem për ajrosje të përkryer

Jastëku Dormeo Air Feel Duo është i mbështjellë me një pëlhurë të cilësisë së lartë me Sistemin AirX të vendosur përgjatë anëve mbështjellësit për të ofruar ajrosje të lartë dhe një ambient natyral të gjumit që eshtë i shëndetshëm, i pastër dhe higjienik

Trajtimi antibakterial gjithashtu ju mbron nga marimangat e pluhurit

Për mbrojtje shtesë, ne gjithashut kemi shtuar trajtimin CleanEffect që targeton mbrojtje të vazhdueshme kundër bakterieve dhe marimangave. Lahet në makinë larëse dhe mirëmbahet lehtë Largoni tubat e Octaspring® dhe vendosini në makinë larëse në 40°C.
Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza 100% poliestër ("featherfeel" mikrofibra), polyurethane sfungjer (Ecocell®) tube, sfungjer politeranë viskoelastik(sfungjer Memorues) tube
Dimenionet 40 x 60cm
Linja Dormeo Harmony
Mbështjellësi 100% polyester (AirX System)
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti