• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Mbrojtësi i dyshekut Aloe Vera

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Zgjasni jetën e dyshekut tuaj me mbrojtësin e dyshekut Aloe Vera

Çmimi prej: 15,89 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Zgjasni jetën e dyshekut tuaj me mbrojtsin e dyshekut Aloe Vera 

Nëse vuani nga alergjia ndaj pluhurit ose thjesht dëshironi një mbulesë për të mbajtur dyshekun tuaj të pastër dhe të sigurtë nga shenjat dhe njollat, ju do të dëshironit ta kompletoni çdo krevat në shtëpinë tuaj me një mbrojtës efektiv të dyshekut.

Pavarësisht se sa të kujdesshëm jeni apo se si ju e trajtoni dyshekun tuaj, njollat dhe papastërtitë janë të pashmangshme gjatë përdorimit afatgjatë. Edhe në qoftë se dysheku juaj vjen se bashku me një mbulesë që lahet, një mbulesë tjetër e veçantë do të sigurojë një mbrojtje shtesë – e cila është jashtëzakonisht e rëndësishme asi që brendësia e dyshekut tuaj nuk mund të lahet dhe prandaj duhet ta mbani me një higjienë sa më të mirë! 

Mbulesa e pambukut me Aloe Vera është shumë e butë dhe ka veti eko-miqësore. Ju do ta adhuroni kombinimin e ekstraktit Aloe Vera në mbrojtësin e dyshekut tuaj – e cila shton ekstra butësi dhe një prekje të butë të kombinuar me mbrojtje të anti-bakteriale.

Ekstra i butë, qetësues dhe përkëdhelës  për lëkurën tuaj

Bimët Aloe Vera janë të njohura për vetitë natyrale shëruese, që përmban më shumë se 160 komponime biologjike të cilat mbrojnë dhe rigjenerojnë lëkurën tuaj - i rekomanduar për lëkurë sensitive. Aloe Vera krijon ambient të freskët kundër djersitjes dhe ju mbron nga bakteriet dhe kërpudhat.

Aloe Vera i jep butësi sipërfaqes së mbrojtesit, i cili siguron një ambient të rehatshëm për gjumë dhe njëkohësisht gjumë më të rehatshëm.

Përvec kësaj, është anti-alergjik dhe ideal për ata persona që vuajnë nga alergjitë.

Dizajn praktik dhe mirëmbajtje e lehtë

Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Aloe Vera është projektuar në një një dizajn praktik që lehtësisht përshtatet rreth skajeve të dyshekut tuaj dhe qëndron në vend edhe kur ju lëvizni gjatë natës. Mirëmbajtje të lehtë, lahet në makinë larëse deri ne 60 grade.

 

 
Si funksionon

Kënaquni me komfortin luksoz:

Mbrojtje efektive që do zgjasë jetën e dyshekut tuaj 

E pasuruar me ekstrakt Aloe Vera, I butë ndaj lëkurës suaj 

Jashtëzakonisht I butë dhe I rehatshëm 

I ajrosshëm 

Anti alergjik – I përkryer për njerëzit që vuajnë nga alergjitë 

Mirëmbajtje praktike dhe të lehtë 

Çmimi prej: 15,89 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77