• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Çanta sportive Dormeo Seaberg

-50%

ID: 100924526

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Përgadituni për një udhëtim gjatë natës ose për ndonjë udhëtim jashtë qytetit me çantën sportive Seaberg L. Mbani paisjet tuaja të sportit dhe të palestrës në këtë çantë speciale sportive të lehtë dhe të qëndrueshme.

Çmimi i rregullt 58,90 EUR

Çmimi: 29,45 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Çanta sportive Seaberg L është e ndërtuar për funksionalitet superior. Karakterizohet me një ndarje të xhepit të gjerë që mbyllet me patent dhe ka shumë hapësirë për veshjet tuaja të stërvitjes, veshjet e lojës dhe 4 xhepa me rrjetë për aksesorët tuaj me vlerë

Në të dy skajet e çantës sportive Seaberg L janë të dizajnuara xhepat me një rrjetë të ventiluar për të mbajtur këpucët. Në këtë mënyrë ju mund të ndani lehtë rrobat tuaja sportive të lagështa dhe këpucët tuaja të trajnimit nga gjërat tjera.

Xhepi gjysmërrethor në anën e përparme është e mbushur për mbrojtje shtesë për të mbrojtur gjërat tuaja me vlerë: syzet e diellit, telefonin, etj. Ky xhep është i përkryer për të ruajtur shpejtë dhe lehtë gjërat tuaja.

Mbushja e rripit mbajtës ju mundëson të mbani çantën tuaj rehatshëm duke ju ofruar një ndjesi të peshës së lehtë gjatë gjithë ditës.

Çanta sportive Seaberg L është bërë nga materiali i papërshkueshëm nga uji dhe rezistente ndjaj njollave e cila do të mbrojë gjërat tuaja nga një fushë e lagësht apo dysheme e palestrës me lagështi.

Si funksionon
 • Përbërja materiale: 100% polyester
 • Dimensionet: 60X30X34 cm
 • Volumi: 60 L
 • Pesha 1,45 kg

Çmimi i rregullt 58,90 EUR

Çmimi: 29,45 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77