• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Dormeo 1001 Night 3në1 Deluxe

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Mbështilluni mes ngrohtësisë dhe luksit. Kjo zgjidhje perfekte 3në1 ju mundëson të përdorni këtë produkt si batanije, jorgan apo si një mbulesë krevati. E disponueshme në ngjyrë të kuqe, bezhë, lejla dhe përmasë 140x200cm dhe 200x200cm.

Çmimi prej: 69,90 EUR

Çmimi për Club5 34,95 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Një ëndërr që nxit imagjinatën

Shumë kohë më parë, jetonte një grua e bukur dhe inteligjente e cila me zgjuarsinë e sajë mori vëmëndjen e sulltanit dhe ata jetuan të lumtur... inspiruar nga mistikja, fantazia dhe luksi, ne jemi të lumtur t'ju prezantojmë koleksionin më të ri Dormeo - Dormeo 1001 netë. Krijuar në mënyrë të veëantë për të nxitur imagjinatën dhe për t'ju motivuar të jetoni si në ëndrra.

Një zgjidhje e mrekullueshme 3në1 e cila ju mbështjell me butësi

3në1 Deluxe është shumë e butë, e ngrohtë dhe ju mund ta përdorni në të 3-ja funskionet e saj:

 • Si batanije, që ju mban ngrohtë kur jeni duke u relaksuar në divan apo kur jeni duke lexuar një libër
 • Si jorgan, që ju mban ngrohtë gjatë netëve të ftohta të dimrit
 • Si mbulesë krevati, e cila i jep një pamje luksi dhomës tuaj të gjumit

Ngjyra dhe materiale të cilat do ti japin një pamje magjike dhomës tuaj

Dormeo 1001 Nete Deluxe është dizenjuar për tu përdorur në të dyja krahët dhe me ngjyra të cilat do ti shtojnë sharmin dhomës tuaj. Njëra anë e saj është me material të butë si push dhe në ngjyrë të bardhë, ndërsa ana tjetër në ngjyrë bezhë, të kuqe ose lejla.

E disponueshme në 2 përmasa: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Për më shumë higjenë dhe lehtësi, lahet në lavatriçe

Kjo batanije mund të lahet në lavatriçe me 40°C, për më shumë higjenë dhe lehtësi.

DORMEO 1001 NIGHT 3IN1 DELUXE

Si funksionon

Informacione mbi produktin:

 • Materiali: 100% poliester dhe mbushje me mikrofibra
 • Mirembajtja: Lahet ne lavatrice me 40°C
Informata teknike

Informacione mbi produktin:

 • Materiali: 100% poliester dhe mbushje me mikrofibra
 • Mirembajtja: Lahet ne lavatrice me 40°C

Çmimi prej: 69,90 EUR

Çmimi për Club5 34,95 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77