• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Dormeo 1001 Night Humidifier And Aroma Diffuser

ID: 106021706

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Dormeo 1001 pastrues I ajrit dhe aromatizues thithë lagështin por në të njejtën kohë freskon aromen e ambientin tuaj. Është shumë e thjesht, vetë hidhni disa pika aromatizuese me vaj esencial dhe do ta ndjeni ndryshimin vetëm merni frym thell relaksohuni dhe shijojeni.

Çmimi: 74,90 EUR

Çmimi për Club5 54,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Dormeo 1001 netë pastrues I ajrit dhe aromatizues

Dormeo 1001 pastrues I ajrit dhe aromatizues thithë lagështin por në të njejtën kohë freskon aromen e ambientin tuaj. Është shumë e thjesht, vetë hidhni disa pika aromatizuese me vaj esencial dhe do ta ndjeni ndryshimin vetëm merni frym thell relaksohuni dhe shijojeni.

Dhuroni familjës tuaj një ambent të shëndetshëm

Koleksion i ri dhe inovativ Dormeo 1001 netë, pastrues I ajrit dhe aromatizues është projektuar për ti dhën  shëndet familjes tuaj dhe një ambient relaksues në shtëpin tuaj.

Mbani në mend se lagështia relative e ajrit ndikon në shëndet si dhe në rahatinë në shtëpinë tonë. Kur ajri është shumë i thatë, ju mund të jenë të keni lëkurë të thatë, fyt të thatë, acarim hundë, kongjestion sinus, kollë e thatë apo buzët e plasaritua.

Mbroje shtëpin tuaj nga të çarat dhe kërcitjet e drurit

Lagështia e ulët gjithashtu mund ta thaj druri në mure dhe dyshemetë e shtëpisë tuaj, duke rezultuar në kërcitje dhe të çara në mure dhe dysheme. Kjo është veçanërisht e zakonshme gjatë muajve të dimrit të thatë, ose duke përdorur një kondicioner në verës.

Një zgjidhje 2-në-1- Pastrues I ajrit dhe Aromatizues

Dormeo 1001 pastrues I ajrit dhe aromatizues dyja rrit lagështia në shtëpinë tuaj dhe mund të përdoret gjithashtu si një aromatizues. Thjesht duke hedhur disa pika aromatizuese me vaj esencial dhe do ta ndjeni ndryshimin vetëm merni frym thell relaksohuni dhe shijojeni

Dormeo 1001 netë pastrues I ajrit dhe aromatizues është pjesë e koleksionit 1001 natën dhe kështu mund të përshtatet përfekt me pjesën tjetër të kolekcionit:

Mbulesa të shtratit, peshqirë, mbulesa të jastekave lamp… 

Çmimi: 74,90 EUR

Çmimi për Club5 54,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77