• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Mbajtëse dysheku Dormeo Clip Flex

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Baza e shtratit me listela Dormeo e punuar nga druri i mështeknës jep mbështetje përkryer dyshekut tuaj si dhe siguron një pozicion ergonomike për trupin tuaj.

Çmimi prej: 64,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Shumë përparësi për dyshekun tuaj

Baza e shtratit me listela Dormeo Clip flex është e punuar nga 28 listela që janë të montuara në kornizën e shtratit të punuar nga druri i mështeknës apo ahut, të cilat mbahen nga mbajtëset (kapëset) elastike të gomës.

Ofron shumë përparësi për dyshekun tuaj dhe për rahatinë tuaj:

 • Mundëson më shumë rehati, fleksibilitet shtesë dhe pozitë ergonomike të trupit gjatë fjetjes,
 • Mundëson rregullim e fortësisë në mbështetëse,
 • Siguron ajrosje më të mirë të dyshekut dhe avullim të lagështisë,
 • Zgjatë jetën e përdorimit të dyshekut,
 • Mundëson shpërndarje të barabartë të peshës së trupit për pozitë optimale të gjumit

Pra dysheku juaj mund të marrë frymë

Secili njeri prodhon lagështi gjatë gjumit. Për këtë arsye, dysheku duhet të vendoset mbi një bazë shtrati që i mundëson atij ajrosje të mirë. Baza e shtratit me listela Dormeo Clip flex e bënë të mundur një gjë të tillë pasi që siguron një ventilim të mirë dhe avullim të lagështisë.

Rekomandohet për
 • për të gjithë dyshekët Dormeo nga sfungjeri memorues dhe lateksi
 • për zgjatjen e kohës së përdorimit të dyshekut tuaj
 • ata që vuajnë nga dhembjet në shpinë pasi që listela ofrojnë një mbështetje më të mirë.
Informata teknike

Baza e shtratit me listela Dormeo Clip flex është:

 • e punuar nga druri i Mështeknës
 • 28 listela që janë të montuara në kornizën e shtratit nga druri i mështeknës, që mbahen me mbajtëse (këllëf) nga goma, të cilat mundësojnë më shumë fleksibilitet.
 • listela masive qendrore i siguron soliditet shtesë bazës së shtratit.
 • 4 listela në qendër mundësojnë rregullimin e nivelit të fortësisë.

Lehtë për ta montuar

Baza e shtratit me listela Dormeo Clip flex:

 • Paketohet në ambalazh kartoni në këto përmasa: 1150 mm gjatësi x 260 mm thellësi dhe 110mm gjerësi
 • Lehtë montohet, nuk ka nevojë për bulona shtesë.

Mirëmbajtja

Baza e shtratit me listela mund të pastrohet duke përdorur një leckë të lagur apo të njomë.

Kapaciteti mbajtës

Baza e shtratit me listela Compact flex e madhësisë 70-100 cm është e përshtatshme për njerëzit me peshë trupore deri në 120-130 kg.

Çmimi prej: 64,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77