• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Pako Peshqir Laura Amatti

-62%

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Peshqirët Dormeo janë ekstra absorbues, të butë dhe super fantastike në fërkim. Ato duken bukur rreth trupit tuaj, ose thjesht kur janë të varur.

2 Peshqira 70x135 cm dhe 6 Peshqira 50x95 cm

Porosit tani 2 Peshqira 70x135 cm dhe 6 Peshqira 50x95 cm dhe kurseni 72€

Cmimi i rregullt 117,20€ tani me vetëm 44,90

Çmimi i rregullt: 117,20 EUR

Çmimi prej: 44,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Peshqir të butë dhe super absorbues

Peshqirët Dormeo janë ekstra absorbues, të butë dhe super fantastike në fërkim. Ato duken bukur rreth trupit tuaj, ose thjesht kur janë të varur.

Dizajn modern dhe ngjyra tërheqëse

Këto peshqir janë dizenjuar në ngjyra tërheqëse nga të cilat ju mund të zgjidhni: lejla, kafe, bojeqielli ose gri.

Të përshtatshëm për tu përdorur në Sauna ose Spa

Fale avantazheve të tij super absorbues dhe ndjesinë e butësisë që dhuron, peshqiri Dormeo Laura Amatti është i përshtatshëm edhe për sauna dhe spa.

Material cilësorë dhe lehëtesi në pastrim

Peshqiret mund te lahen edhe ne lavatrice. Edhe pas shume larjesh, ngjyra do te qendroj e pandryshuar.

Pjese e koleksionit Laura Amatti

Peshqiri Dormeo Laura Amatti është pjesë e koleksionit Dormeo Laura Amatti dhe përshtatet më së miri me të gjitha produktet e tjera të kësaj linje si seti i kellefeve, tapeti, abazhuri, batanija dhe të gjitha produktet e tjera të këtij koleksioni.

DORMEO LAURA MATTI TOWEL

Rekomandohet për

Avantazhet:

 • Përthithin lagështinë
 • Pambuk i butë me cilësi të lartë
 • 4 ngjyra të ndryshme
 • Lahen në lavatriçe
Informata teknike

Informacione mbi produktin:

 • Përmasa: 50x100 cm
 • Materiali: 100% pambuk
 • Mirëmbajtja: lahet ne lavatrice me 60°C
 • 4 ngjyra të ndryshme

Çmimi i rregullt: 117,20 EUR

Çmimi prej: 44,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77