• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Super mbrojtës i dyshekut Dormeo

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Mbrojtëse totale për dyshekun tuaj e cila do ti shtojë jetëgjatësinë dyshekut tuaj dhe do ta mbrojë nga papastertite dhe pluhurat. Lahet në lavatriçe.

Çmimi prej: 39,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Mbrojtje totale për dyshekun tuaj

Mbrojtje totale për dyshekun tuaj dhe një ambjent gjumi i pastër, i freskët dhe higjenik.

 • 100% kunder ujit dhe me vetëajërosje në të njëjtën kohë
 • nuk lë njolla
 • me përbërje pambuku
 • i shton jetëgjatësinë dyshekut tuaj

ME VETËAJEROSJE

KUNDRA UJIT & ME VETËAJËROSJE

100% kundra ujit dhe me vetëajërosje

Me vetëajërosje dhe kundra ujit, ky këllëf mbrojtës do t'ju sigurojë një ambjent të freskët dhe të thatë. Prodhuar me materiale të cilësisë së lartë dhe të cilat siguojnë më shumë vetëajërosje në krahasim me mbrojtëset e tjera të dyshekëve dhe duke siguruar maksimunin e rehatisë gjatë gjumit.

Nuk lë njolla - perfekte nese ju hani mëngjesin në shtrat

Kafja ose lengjet e frutave janë njollat më të vështira për tu hequr nga dysheku, por me këllëfin mbrojtës nga Dormeo ju nuk keni pse të shqetësoheni më.

Lehtësi në mirëmbajtje – lahet në 60°C

Këllëfi mbrojtës i dyshekut falë mbylljes së tij me zinxhir nuk lëviz gjatë natës dhe është shumë i lehtë për tu vendosur. Lahet në lavatriçe me 60°C.

Flini në një ambjent të pastër dhe pa alergjen dhe mbroni dyshekun tuaj nga njollat!

Flini në një dyshek të mbrojtur e të pastër tani me mbrojtësen totale të dyshekut e cila ju mbron nga alergjitë. Me vetëajerosje, kundra ujit dhe nuk lë njolla, ideale për çdo familje!

DORMEO TOTAL MATT. PROTECTOR 160X190/200

Si funksionon

Avantazhet:

 • pjesa e sipërme kundra ujit
 • me vetëajërosje
 • mbron dyshekun nga papastërtit
 • e përshtatshme për personat me alergji
 • me zinxhir
 • për dyshekë me lartësi 16-24 cm
Rekomandohet për

I përshtatshëm për:

A e dini se më shumë se 15% e fëmijëve mbi moshën 3 vjeç urinojnë gjatë gjumit? Shume persona të cilet djerësin gjatë natës, apo edhe si shkak i pakujdesisë mund t'ju derdhet uji mbi krevat , kjo mund ta dëmtojë dyshekun tuaj.

Këllëfi mbrojtësi i dyshekut është zgjidhja perfkete për çdo familje, për personat të cilët djerësinë gjatë natës apo edhe për ata të cilët dëshirojnë të ruajnë dyshekët e tyre si në ditën e parë që e kanë blerë.

Informata teknike
 • Materiali 100% pambuk.
 • Pastrohet. Ky produkt mund të lahet deri në 60 °C.
 • Anti-alergjike: Mbështjellësi mbron shëndetin tuaj nga mikrobet dhe alergjenet tjera.
 • Fresh dhe ajrosëse: Mbështjellësi mban shtratin tuaj të pastër.
 • Zgjat jetën e dyshekut tuaj: Mbështjellësi zgjat përdorimin e dyshekut tuaj.

Përbërja:

 • Materiali i sipërm: 100% pambuk
 • Përbërja e shtresës së sipërme: 100% shkumë poliuretan
 • Materiali i brendshëm: 100% poliester
 • Lahet në 60°C.
 • Për dyshek me lartësi 16-24cm

Mirëmbajtja:

 • lahet në 60°C
 • mos përdorni zbardhues
 • mos përdorni hekur
 • mos e thani në makinë tharëse
 • mos e lani ne pastrim kimik

Çmimi prej: 39,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77