• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Valixhe Seaberg 24/7

-50%

ID: 105052630

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

E lehtë dhe e qëndrueshme, kjo valixhe është e përkryer për të gjitha llojet e udhëtimeve personale apo udhëtime të punës. Seaberg valixhja është bërë nga materiali special poliestër kundër lagështisë dhe njollave dhe karakterizohet me një dizajn të qëndrueshëm me një kornizë të lehtë, doreza të mbushura me sfungjer, mundësi te mbylljes në dy pozicione, dhe dy rrota të buta që ofrojnë lëvizshmëri dhe stabilitet të përkryer.

 • Madhësi që mund ta vendosni lartë në aeroplan
 • E lehtë dhe e qëndrueshme
 • Material kualitativ

Çmimi i rregullt 109,90 EUR

Çmimi: 54,95 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Pjesa e brendshme e kësaj valixhe karakterizohet me shiritin për të mbajtur rrobat në vend, një xhep të vogël rrjetë, dhe një xhep rrjetë të gjerë nën pjesën e sipërme që mbyllet. Dy xhepat e jashtëm me patent mundësojnë të ruani gjerat e vogla apo të shtoni gjerat qe ju duhet te merrni në minutat e fundit.

Xhepat e jashtëm me patent ofrojnë mundësi të ruajtjes së gjerave të vogla që ju mund ti arrini lehtë.

Siguruar me një dryn TSA për një standard më të lartë të sigurisë.

Me mundësi kapaciteti deri në 40 litra, kjo valixhe është ideale për bartjen e të gjitha gjërave tuaja gjatë udhëtimit:

 • Përbërja materiale: Pjesa e jashtme: 100% poliestër, Pjesa e brendshme: 100% poliestër
 • Dimensionet: 55x37x20 cm (dimensioned të përshtatshme për linjat ajrore më ekonomike)
 • Vëllimi: 40 L
 • Pesha 2,3 kg
 • Mirëmbajtja: lahet me dorë
Si funksionon

Avantazhet:

 • Mundësi organizimi të pafundme.
 • Doreza të buta të mbushura me sfungjer.
 • Kundër lagështisë dhe njollave.
 • Materiali: 100% poliestër.
Informata teknike
 • Përbërja materialit: Pjesa e jashtme: 100% poliestër, Pjesa e brëndshme: 100% poliestër
 • Permasat: 55x37x20 cm (permasa të përshtatshme për linjat ajrore më ekonomike)
 • Vëllimi: 40 L
 • Pesha 2,3 kg
 • Mirëmbajtja: lahet me dorë

Çmimi i rregullt 109,90 EUR

Çmimi: 54,95 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77