• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Çfar jastëku ju nevoitet për një gjumë më të rehatshëm

Çfar jastëku ju nevoitet për një gjumë më të rehatshëm

Jasteku ashtu si dhe shtrati juaj duhet të ofrojë mbështetje të mirë për trupin tuaj, jastëk juaj duhet të ju jap komoditetin e duhur për pozicionin e kokës dhe qafës siç duhet. Jasteku duhet të mbajë kokën në të njëjtën lidhje me shpatullat tuaja dhe shpinë.

Nëse ju fle në krah, ju mund të dëshironi një jastëk mjaft të fortë për të dhënë kokës dhe qafës mbështetjen tuaj. Nëse ju fleni në shpinë, provoni një jastëk të mesme të fortë për djepin e kokës për ti "dhënë" komoditetin e duhur. Dhe nëse ju fleni në bark (edhe pse disa mjekë janë kundër këtij pozicion), zgjidhni një jastëk të butë për të pakësuar barrën në qafën tuaj. Konsumatorët sotë kanë qasje në një shumëllojshmëri për zgjedhjen e jastekëve dhe një shumëllojshmëri të çmimeve. Blerja e jastekëve të duhur është një pjesë thelbësore e ndërtimit të sistemit tuaj të përsosur të gjumit. 
 
Afati për sa kohë një jastëk mund të përdoret shpesh varet nga cilësia e jastëkut. Në përgjithësi, jastëkët duhet të zëvendësohet çdo vitë, por disa jastekë mund të prishen më shpejt se të tjerët. Një test i thjeshtë për të përcaktuar nëse jasteku juaj ka nevojë të zëvendësohet është; shtëngoje jastëkun tuaj në gjysmë dhe lejoje ta nxjer jashtë ajrin. Në përgjithësi, në lirimin e jastëkut ajo kthen përsëri formën e tij origjinale dhe plotësinë. Në qoftë se jo, atëherë është koha e mundshme për një të ri.
 
Përveç kësaj, jastëkët mund të tregojnë shenja të ndryshme ne kalimin e kohës. Nëse vëni re shenjat e mëposhtme, ju duhet të konsideroni zëvendësimin e jastëkun tuaj.
 
 •     Më nuk ndiheni komod ashtut si kur e keni blerë atë
 •     Tregon shenja të dukshme të papastërtisë
 •     Ndihet i trazuar dhe me gunga

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77