• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Dormeo fitues i medaljes “Best Buy Award”, në kategorinë e dyshekëve

Dormeo fitues i medaljes “Best Buy Award”, në kategorinë e dyshekëve

Best Buy Award edhe një herë konfirmon se Dormeo ka cilësinë më të  lartë të dyshekëve në tregun e Kosovës.

Gjumashët e Kosovës kanë zgjedhur Dormeo  si ofruesi  i tyre me i preferuar kur vjen fjala për Dysheket ,duke bere Dormeo të jetë fituese e medaljes “Best Buy Award” në kategorinë e Dyshekëve për 2017/2018.
Best Buy Award edhe një herë konfirmon se Dormeo ka cilësinë më të  lartë të dyshekëve në tregun e Kosovës.
 
Ne jemi shumë nderuar për besimin e konsumatorëve tanë dhe qëndrojmë te motivuar që të udhëheqim tregun me produkte inovative dhe cilesore.
 
Këto rezultate janë nxjerrë nga sondazhi i parë i kërkimit i Best Buy Award në Kosovë, i cili u krye nga organizata zvicerane ICERTIAS – International Certification Association GmbH. Organizata mat përvojat dhe përmbushjen e kërkesave të qytetarëve me raportin midis çmimit dhe cilësisë të produkteve dhe shërbimeve të tregtuara. Hulumtimi u krye për Kosovën në Janar të vitit 2017.
 
Misioni i kërkimeve nga Best Buy Award është të fitohen njohuri mbi përvojat e përdoruesve dhe perceptimit të produkteve dhe shërbimeve që klientët çmojnë dhe që ofrojnë raportin më të mirë të çmimit dhe cilësisë (i ashtuquajtur Best Buy).
Për 15 vite, ne ju sigurojmë gjumin më të mirë juve dhe familjes tuaj, duke sjellur vazhdimisht zgjidhje të reja dhe inovative për të ju mundësuar cilësi më të lartë të jetës.
 
Qëllimi ynë është që të vazhdojmë të jemi eksperti juaj i gjumit dhe vazhdojmë përmirësimin e komoditetit tuaj të përgjithshëm të jetesës. Dëshira e ditëlindjes tonë është që çdo ditë të jetë dhurata e një gjumi të mirë për JU. Kam nderin që të ju ftoj të gjithë juve që të na bashkoheni nga e gjithë bota në festimin e ditëlindjes së Dormeo-s.
 
 
Faleminderit për besimin tuaj, që jeni inspirimi ynë dhe që na keni dhënë mundësinë për t'u rritur bashkë me ju!
Historia e Dormeo-s filloi 15 vite më parë. Që nga viti 2002 Dormeo është rritur në një brend të njohur ndërkombëtarisht dhe është bërë sinonim i vërtetë i gjumit të mirë.
 
Ju, klientët tanë besnik, jeni bashkëautorët e historisë sonë të suksesit dhe për këtë arsye festa e përvjetorit tonë është poashtu edhe festa juaj. Ju keni qenë gjithmonë inspirimi ynë dhe ne shpresojmë se ne gjithashtu do të ju inspirojmë juve me produktet tona.
 
 
 
 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77