Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
  • Dërgesa me postë të shpejtë
  • Në të gjithë Kosovën
  • 100% blerje të sigurta
Çka e bën të veçantë dyshekun Dormeo Comfort?

Çka e bën të veçantë dyshekun Dormeo Comfort?

Mbështetje dhe Komfort superior në të cilin mund të lloaritni për çdo natë! Dysheku i Dormeo’s Comfort me materialin e gjeneratës së fundit Ecocell® që siguron një gjumë luksoz dhe të rehatshëm.

Dormeo Comfort – Aty ku mbështetja dhe komforti janë një!

Mbështetje dhe Komfort superior në të cilin mund të lloaritni për çdo natë! Dysheku i Dormeo’s Comfort me materialin e gjeneratës së fundit Ecocell® që siguron një gjumë luksoz dhe të rehatshëm.

Actiguard – Mbrojtje optimale ndaj alergjive të shkaktuara nga bakteret dhe mikro organizmat tjerë si dhe grimcat e pluhurit.

Ky dyshek me 100% Ecocell® është anatomik dhe ortopedik, që ju mundëson mbështetje të shkëlqyer dhe sipërfaqe të adaptueshme gjumi.

Dormeo – kualitet i lartë, vlerë fantastike.

Dormeo i paketuar në vakum, luksoz, i brezit të ardhshëm, dyshek Italian ka bërë që miliona konsumatorë të ndahen të kënaqur në gjithë Evropën dhe në Amerikë.

Disa karaktersitika që e bëjnë dyshekun e Dormeo-s Comfort të dallojë:

  • I Rehatshëm: brendësia e dyshekut është e përbërë nga Ecocell® i cili në mënyrë të përkryer përshtatet me formën e trupit tuaj, duke ju reklasuar dhe ringjallur trupin tuaj gjatë fjetjës.
  • Garanci: Cilësi e garantuar! Brendësia e dyshekut ka garanci 12 Vite!
  • Zgjedhje e përkryer për shpinën tuaj: vetitë anatomike dhe ortopedike të dyshekut Comfort bëjnë që të mbështet trupin në pikat ku trupi ka nevoj më së shumti, kështu duke zbutur në qafë, shpinë, dhe ije.
  • Natyral: mbështjellësi është i pajisur me mbrojtjën kundër grimcave të pluhurit, baktereve dhe mikro organizmave tjerë. Fibrat e karbonit reduktojnë elektricitetin statik kurse struktura unike qelizore mundëson ventilim maksimal të dyshekut.• Ekologjik: I përbërë nga materiale jo të dëmshme për ambientin.
  • Paketim i vakumuar: mundëson transportim të lehtë dhe mbron dyshekun gjatë transportit.
  • I disponueshëm në dimenzione të ndryshme.
  • Çmim shumë të arsyeshëm për kualitetin që merrni!

 

Ky dyshek eshte larguar nga prodhimi per arsyje te lansimit te dyshekeve te rij.