Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
  • Dërgesa me postë të shpejtë
  • Në të gjithë Kosovën
  • 100% blerje të sigurta

Çka e bën Trend Set aq origjinal?

Trend Set kombinon kualitetin e lartë të materialeve me origjinalitetin e ngjyrave

Përmirëson mirëqenjen tuaj

Të gjithë e dini se ngjyrat mund të na bëjnë të ndihemi të gëzuar apo mërzitur. Ato mund të ju bëjnë të ndiheni të ftohtë apo të ju bejnë të ndjeni ngrohtësi, por duhet të pajtohemi; Nuk ka asnjë ngjyrë që nuk mund të ketë ndikim tek ne.

Në Dormeo, ne përgadisim paketa speciale të këllëfave të jastykëve, çarçafëve dhe jorganëve, duke i pordhuar në tri ngjyra të ndryshme të cilat bëjne që shqisat tuaja të çmenden fare.

Nga ngjyra luksoze blu përmes ngjyrës erotike vjollce deri tek ngjyra e ngrohtë portokalli, ju mund të përmirësoni gjendjën shpirtërore në një çast.

Trend Set është prodhuar nga 100% pambuk i cili i jep një ndriçim të veçantë. Dita e juaj bëhet më e pasur kur ju ndjeni lehtësin e jorganit, duke bërë gjumin tuaj të përsosur.

Kombinimet e ngjyrave mund të përshtaten çdo ambienti dhe ne besojmë se edhe ju gjithashtu do të gjeni kombinimin tuaj të dëshiruar.

Kuptoni gjendjën tuaj shpirtërore dhe thjesht ndryshoni atë duke zgjedhur Trend Set-in tuaj ideal.

Ne ju garantojmë se për vite të tëra nuk do të keni të ftohtë. Cilësia e lartë e mikrofibrave, të kombinuara me 100% pambuk e bëjnë Trend Set të qëndrojë gjatë dhe tërheqëse për jetë.