Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
  • Dërgesa me postë të shpejtë
  • Në të gjithë Kosovën
  • 100% blerje të sigurta

Çka e bën Trend Set-in Origjinal?

Një zjidhje perfekte për një shtëpi moderne!

Trend Set është një kombinim në mes të materialeve të kualitetit të lartë dhe ngjyrave origjinale për të përmirsuar tërësisht mirëqenien tuaj.

Të gjithë e dimë që ngjyrat mund të të bëjnë të lumtur apo të mërzitur. Ato mund të krijojn ambient të ftohtë apo të ngrohtë, por të gjithë duhet ta pranojmë: që ngjyrat ndikojnë se si ndihemi.

Në Dormeo, ne këmi përgatitur pako speciale të këllefave të jastëkut, çarçaf dhe jorgan, të prodhuar në tri ngjyra të ndryshme që ju bëjnë të ndiheni mirë si kurrë më parë.

Që nga e kaltërta e qiltë luksoze përfshirë ngjyrën vjollce erotike e deri tek e portokallta e ngrohtë, ju mund të përmirësoni gjendjën shpirtërorë në një cast.

Trend Set përbëhet nga 100% pambuk, ndërsa qepja e veçantë i jep shkëlqim. Dita juaj do të jetë më e mirë kur ju ndjeni lehtësinë e jorganit, duke ju bërë që ju të fleni rehat.

Kobinimi i ngjyrave mund të përshatet në çdo mjedis dhe praktikisht ne besojmë që ju do të gjeni kombinimin tuaj ideal.

Kuptoni gjendjën tuaj shpirtërore dhe thjesh ndryshoni atë duke zgjedhur Trend Set-in tuaj ideal.

Ne ju garantojmë që për vite të tëra nuk do ta keni ftohtë. Kualiteti i shkëlqyer i mikrofibrave të kombinuara me 100% pambuk e bëjnë Trend Set-in të qëndrueshëm dhe tërheqës për tërë jetën.