Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
  • Dërgesa me postë të shpejtë
  • Në të gjithë Kosovën
  • 100% blerje të sigurta

E pabesueshme! Humb 90 kg në 11 muaj (Foto)

 

Simone Pretscherer Anderson arriti të humbë 90 kilogramë në njëmbëdhjetë muaj, duke kaluar nga 169 kg në 83.

Por jo të gjithë besonin në “mrekullinë” e saj personale, sidomos ndjekësit në Instagram.

Pikërisht për këtë arsye, Simone vendosi të publikojë fotografi të vazhdueshme, për të treguar dobësimin gradual.

Ajo ka publikuar imazhe ku duket lëkura e tepërt, dhe shenjat e kilogramëve të larguar.

Por si ja doli që të dobësohet kaq shumë? Një dietë e ekuilibruar, ushtrime fizike dhe shumë motivim.

Sipas saj ky është sekreti. Tashmë Simone po mbledh një shumë parash, pasi dëshiron që t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale për të eliminuar lëkurën e varur.