• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Çdo mbrëmje para gjumit do të duhej që FLOKËT T’I LIDHNI GËRSHET!

Çdo mbrëmje para gjumit do të duhej që FLOKËT T’I LIDHNI GËRSHET!

Kjo është më e mira që mund t’ia bëni flokëve tuaj. Pos që do të kurseni para, frizura e bërë në këtë mënyrë do të duket natyrale dhe me tallaze, provojeni këtë truk dhe tepër shpejt do të keni frizurë të shkëlqyeshme. Të gjitha flokët kanë tendencë që pas punës së lodhshme të humbin formën dhe të duken të plogështa.

Kjo është më e mira që mund t’ia bëni flokëve tuaj. Pos që do të kurseni para, frizura e bërë në këtë mënyrë do të duket natyrale dhe me tallaze, provojeni këtë truk dhe tepër shpejt do të keni frizurë të shkëlqyeshme.   Të gjitha flokët kanë tendencë që pas punës së lodhshme të humbin formën dhe të duken të plogështa.   Nëse edhe ju keni këtë problem dhe jeni lodhur nga produktet e shtrenjta dhe sallonet e floktarëve, patjetër provoni këtë mënyrë natyrale të stilizimit.     Në të vërtetë, fjetja me gërshet pengon që flokët të ngatërrohen dhe shpërndahen në të gjitha anët, në të vërtetë as të rrafshëta as kaçurrela.     Kur çdo mbrëmje fërgohen në jastëk, bëhen “të padëgjueshme”, por edhe “formimi i brirëve” është lehtë të mbulohen vetëm me mbështjelljen bisht të flokëve.   Gërsheti gjatë natës gjithashtu u jep volumin flokëve tuaja.   Qitni pak shkumë për formësim në flokë të lagështa, lidhni gërshet dhe drejt e në shtrat.   Kur të zgjoheni, do të mrekulloheni me tallazet e lehta të flokëve tuaja. 
 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77