• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Çfarë është Aromatherpay ?

Çfarë është Aromatherpay ?

Gjëja më e mirë që mundemi t’ju rekomandojmë është e ashtuquajtura aromaterapia

e cila përmban vajra esenciale, masazh të butë e cila zbatohet për të relaksuar

trupin në mënyrë që trupit tuaj t’i kthehet balancimi energjik.

Një masazh e tillë mund te realizohet me anë të gurëve vullkanik dhe quhet ‘Hot-stones massage’. Kjo është edhe një ndër trajtimet të cilat do të ndihmojnë në largimin e celulitit.

Celulit është një armik dinak për këtë arsye duhet që atë të parandalojmë që gjatë kësaj periudhe të ftohtë të mos përhapet edhe më tej në trupin tone.

Ekzistojnë një sërë trajtimesh në luftimin kundër celulitit, dhe kjo periudhë e vitit është një fillim i duhur në luftën kundër këtij armiku të madh ndaj bukurisë femërore.

Trajtimi: Përzierje e kafes, sheqerit dhe vaniljes. Kafeja ka veti të forta antioksiduese, kurse sheqeri luan rolin e një shtresuesi duke i dhënë shkëlqim e butësi. Vanilja shton një parfum qetësues duke krijuar një aromaterapi në kushtet e shtëpisë.

Çfarë ju nevojitet: Një e katërta e filxhanit me vaj ulliri, një lugë çaji me ekstrakt vaniljeje, gjysmë filxhani kafe të freskët të bluar dhe një filxhan me sheqer.

Përgatitja: Në një gotë të vogël/tas, përzieni vajin e ullirit dhe ekstraktin e vaniljes. Në një tas të veçantë trazoni përzierjen me sheqer dhe kafe.

Përdorimi: Zbuteni lëkurën në ujë të ngrohtë për 5-10 minuta. Bëni një masazh të vogël me përzierjen në pjesët e nevojshme të trupit duke masazhuar në mënyrë rrethore. Bëni një dush për të hequr përzierjen nga trupi duke përdorur një xhel për dush.

Shënim: Mos përdorni për fytyrën tuaj ose në ndonjë pjesë tjetër të trupit ku lëkura është e ndjeshme.

Këshillohet: Një herë në javë. Nëse keni lëkurë shumë të thatë, mund ta përdorni edhe dy herë në javë.

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77