• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Çka e bën të veçantë dyshekun Dormeo Comfort?

Çka e bën të veçantë dyshekun Dormeo Comfort?

Mbështetje dhe Komfort superior në të cilin mund të lloaritni për çdo natë! Dysheku i Dormeo’s Comfort me materialin e gjeneratës së fundit Ecocell® që siguron një gjumë luksoz dhe të rehatshëm.

Dormeo Comfort – Aty ku mbështetja dhe komforti janë një!

Mbështetje dhe Komfort superior në të cilin mund të lloaritni për çdo natë! Dysheku i Dormeo’s Comfort me materialin e gjeneratës së fundit Ecocell® që siguron një gjumë luksoz dhe të rehatshëm.

Actiguard – Mbrojtje optimale ndaj alergjive të shkaktuara nga bakteret dhe mikro organizmat tjerë si dhe grimcat e pluhurit.

Ky dyshek me 100% Ecocell® është anatomik dhe ortopedik, që ju mundëson mbështetje të shkëlqyer dhe sipërfaqe të adaptueshme gjumi.

Dormeo – kualitet i lartë, vlerë fantastike.

Dormeo i paketuar në vakum, luksoz, i brezit të ardhshëm, dyshek Italian ka bërë që miliona konsumatorë të ndahen të kënaqur në gjithë Evropën dhe në Amerikë.

Disa karaktersitika që e bëjnë dyshekun e Dormeo-s Comfort të dallojë:

 • I Rehatshëm: brendësia e dyshekut është e përbërë nga Ecocell® i cili në mënyrë të përkryer përshtatet me formën e trupit tuaj, duke ju reklasuar dhe ringjallur trupin tuaj gjatë fjetjës.
 • Garanci: Cilësi e garantuar! Brendësia e dyshekut ka garanci 12 Vite!
 • Zgjedhje e përkryer për shpinën tuaj: vetitë anatomike dhe ortopedike të dyshekut Comfort bëjnë që të mbështet trupin në pikat ku trupi ka nevoj më së shumti, kështu duke zbutur në qafë, shpinë, dhe ije.
 • Natyral: mbështjellësi është i pajisur me mbrojtjën kundër grimcave të pluhurit, baktereve dhe mikro organizmave tjerë. Fibrat e karbonit reduktojnë elektricitetin statik kurse struktura unike qelizore mundëson ventilim maksimal të dyshekut.• Ekologjik: I përbërë nga materiale jo të dëmshme për ambientin.
 • Paketim i vakumuar: mundëson transportim të lehtë dhe mbron dyshekun gjatë transportit.
 • I disponueshëm në dimenzione të ndryshme.
 • Çmim shumë të arsyeshëm për kualitetin që merrni!

 

Ky dyshek eshte larguar nga prodhimi per arsyje te lansimit te dyshekeve te rij.

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77