• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Çka e bën Trend Set aq origjinal?

Çka e bën Trend Set aq origjinal?

Të gjithë e dini se ngjyrat mund të na bëjnë të ndihemi të gëzuar apo mërzitur. Ato mund të ju bëjnë të ndiheni të ftohtë apo të ju bejnë të ndjeni ngrohtësi, por duhet të pajtohemi; Nuk ka asnjë ngjyrë që nuk mund të ketë ndikim tek ne.

Trend Set kombinon kualitetin e lartë të materialeve me origjinalitetin e ngjyrave

Përmirëson mirëqenjen tuaj

Të gjithë e dini se ngjyrat mund të na bëjnë të ndihemi të gëzuar apo mërzitur. Ato mund të ju bëjnë të ndiheni të ftohtë apo të ju bejnë të ndjeni ngrohtësi, por duhet të pajtohemi; Nuk ka asnjë ngjyrë që nuk mund të ketë ndikim tek ne.

Në Dormeo, ne përgadisim paketa specialekëllëfave të jastykëve, çarçafëve dhe jorganëve, duke i pordhuar në tri ngjyra të ndryshme të cilat bëjne që shqisat tuaja të çmenden fare.

Nga ngjyra luksoze blu përmes ngjyrës erotike vjollce deri tek ngjyra e ngrohtë portokalli, ju mund të përmirësoni gjendjën shpirtërore në një çast.

Trend Set është prodhuar nga 100% pambuk i cili i jep një ndriçim të veçantë. Dita e juaj bëhet më e pasur kur ju ndjeni lehtësin e jorganit, duke bërë gjumin tuaj të përsosur.

Kombinimet e ngjyrave mund të përshtaten çdo ambienti dhe ne besojmë se edhe ju gjithashtu do të gjeni kombinimin tuaj të dëshiruar.

Kuptoni gjendjën tuaj shpirtërore dhe thjesht ndryshoni atë duke zgjedhur Trend Set-in tuaj ideal.

Ne ju garantojmë se për vite të tëra nuk do të keni të ftohtë. Cilësia e lartë e mikrofibrave, të kombinuara me 100% pambuk e bëjnë Trend Set të qëndrojë gjatë dhe tërheqëse për jetë.

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77