• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Çka e bën Trend Set-in Origjinal?

Çka e bën Trend Set-in Origjinal?

Trend Set është një kombinim në mes të materialeve të kualitetit

Një zjidhje perfekte për një shtëpi moderne!

Trend Set është një kombinim në mes të materialeve të kualitetit të lartë dhe ngjyrave origjinale për të përmirsuar tërësisht mirëqenien tuaj.

Të gjithë e dimë që ngjyrat mund të të bëjnë të lumtur apo të mërzitur. Ato mund të krijojn ambient të ftohtë apo të ngrohtë, por të gjithë duhet ta pranojmë: që ngjyrat ndikojnë se si ndihemi.

Në Dormeo, ne këmi përgatitur pako speciale të këllefave të jastëkut, çarçaf dhe jorgan, të prodhuar në tri ngjyra të ndryshme që ju bëjnë të ndiheni mirë si kurrë më parë.

Që nga e kaltërta e qiltë luksoze përfshirë ngjyrën vjollce erotike e deri tek e portokallta e ngrohtë, ju mund të përmirësoni gjendjën shpirtërorë në një cast.

Trend Set përbëhet nga 100% pambuk, ndërsa qepja e veçantë i jep shkëlqim. Dita juaj do të jetë më e mirë kur ju ndjeni lehtësinë e jorganit, duke ju bërë që ju të fleni rehat.

Kobinimi i ngjyrave mund të përshatet në çdo mjedis dhe praktikisht ne besojmë që ju do të gjeni kombinimin tuaj ideal.

Kuptoni gjendjën tuaj shpirtërore dhe thjesh ndryshoni atë duke zgjedhur Trend Set-in tuaj ideal.

Ne ju garantojmë që për vite të tëra nuk do ta keni ftohtë. Kualiteti i shkëlqyer i mikrofibrave të kombinuara me 100% pambuk e bëjnë Trend Set-in të qëndrueshëm dhe tërheqës për tërë jetën.

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77