• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Gjërat që të gjithë njerëzit e suksesshëm i bëjnë para se të flenë

Gjërat që të gjithë njerëzit e suksesshëm i bëjnë para se të flenë

Shumëkush mund të ketë përjetuar ndjenjën e pakënaqësisë dhe të ndjerë i dështuar në jetë. Të gjithë dëshirojmë të jemi të suksesshëm por ...

Pasqyrojnë në sukseset dhe dështimet e ditës   Njerëzit e suksesshëm nuk mërziten për dështimet e ndryshme. Në fakt, ata reflektojnë në atë se çfarë ka funksionuar dhe çfarë jo, transmeton Telegrafi.   Fokusohen në gjërat pozitive dhe çdo dështim e përdorin si informacion për sukses në të ardhmen.   Falënderojnë të tjerët   Para se të bien të flenë, ata mendojnë për njerëzit që i kanë ndihmuar të kenë sukses gjatë ditës.   Veç kësaj, ata edhe i falënderojnë dhe janë mirënjohës ndaj atyre që ua kanë mundësuar të jenë të suksesshëm.   I shënojnë planet   Para se të flenë ata i shkruajnë qëllimet e tyre afatshkurtra.   Prandaj, është mirë t’i shkruani planet e rëndësishme dhe urgjente të ditës së nesërme.   Vënë alarmin   Njëjtë si ata, edhe ju duhet të vëni alarmin për t’ju përmbajtur orarit ditor dhe javor.   Njerëzit që e mbajnë të njëjtin orar të gjumit kanë më shumë energji gjatë ditës.   Telefonojnë një mik të mirë   Njerëzit që mbajnë kontakte me familjen dhe shokët ndjehen më të motivuar çdo ditë.   Konsiderojeni të flisni me dikë që e doni para se të flini.   Lexojnë   Kur gjëja e fundit që e bëni para se të flini është ushtrimi i mendjes, ju e keni tërë natën t’i procesoni informacionet.   Nënvetëdija do t’ju ndihmoj që idetë t’i ktheni në inspirim gjatë ditëve dhe javëve në vijim. 
 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77