• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Lidhje - Shprehni dashurinë pa fjalë

Lidhje - Shprehni dashurinë pa fjalë

A ju duket sikur ne shpjegojmë çdo gjë në një mënyrë të gjatë dhe nuk i gjejmë fjalët e duhura për të shprehur atë që dëshirojmë ti themi? Është më mirë që ndonjëherë ti tregojmë sa të kujdesshme jemi me vepra. Duket se në shikim të parë partneri nuk do ta vërej këtë, por jeni gabim. Ata vërejnë ç’do gjë!

 

 

Poshtë mund të lexoni për disa nga veprat që mashkujt i adhurojnë. Duke bërë gjëra të thjeshta si këto ai thjeshtë do të ju adhuroj.

Çfare i pëlqen të dashurit tuaj:

 • Butësisht ta përqafoni shumë
 • Kur shkoni në dush së bashku apo kur i bashkoheni atij pa paralajmërim
 • Nëse i servoni atij mëngjes dhe kafe në shtrat
 • Nëse e pritni me një veshje seksi apo uniformë në divan
 • Pas një argumenti ju jeni e vetmja që dëshironi sex dhe mos mbani zili
 • Kur e befasoni me një drekë të porositur në punë apo pas punës së lodhshme
 • Nëse i dërgoni një SMS seksi
 • Nëse i shkruani atij që e doni një një copë letër dhe e ngjitni në ulse të veturës.
 • Kur ju ndonjëherë e mbushni frigoriferin me birrën e tij të preferuar pa i treguar
 • Kur pranoni faktin se edhe pse ju dëshironi ta keni veç për vete, e lejoni të del me shokë
 • Kur tregoni inters për trupin e tij
 • Kur e ftoni për piknik
 • Kur e joshni pak në ndejë

Ka shume mënyra që ta joshni. Mos e limitoni veten pa marë parasysh sa të çmendura i keni idetë. 

Bëhuni origjinale sa më shumë të jetë e mundur!

Është e rëndësishme që ta bëni me dashuri dhe kënaqësi.

Ju dëshirojmë shumë sukses dhe momente kënaqësie!

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77