• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Mënyra të pazakonshme për ta përmirësuar kualitetin e gjumit

Mënyra të pazakonshme për ta përmirësuar kualitetin e gjumit

A keni probleme me pagjumësi së fundmi? A ua ka çrregulluar puna ciklin e gjumit? Atëherë padyshim se duhet t’i provoni këto mënyra jo aq të zakonshme për të përmirësuar kualitetin e gjumit çdo natë dhe për t’u zgjuar më të freskët se asnjëherë më parë.

A keni probleme me pagjumësi së fundmi? A ua ka çrregulluar puna ciklin e gjumit?   Atëherë padyshim se duhet t’i provoni këto mënyra jo aq të zakonshme për të përmirësuar kualitetin e gjumit çdo natë dhe për t’u zgjuar më të freskët se asnjëherë më parë.   Mbani këto bimë në dhomë të fjetjes   Aloe Vera prodhon oksigjen gjatë natës, gjë që shpinë në gjumë më të pushueshëm.   Dredhka Angleze dhe bima e Gjarprit janë pastrues të mahnitshëm të ajrit.   Shkurret e livandës ndihmojnë në normalizimin e të rrahurave të zemrës.   Dhe në fund, një tas me jaseminë jo vetëm që ua përmirëson gjumin, por edhe siguron produktivitet më të lartë ditën tjetër.   Mbathni çorape   Nëse jeni ndër personat që kanë nevojë të bëjnë udhëtime të shpeshta për në tualet gjatë natës, atëherë mbathja e çorapeve do t’ju ndihmoj të bëni pak gjumë pa pengesa. Kjo funksionon duke i nxehë këmbët, gjë që i zgjerojnë enët e gjakut dhe i tregojnë trurit se është koha për gjumë.   Në fakt, aq më të nxehta që i keni duart dhe këmbët, aq më shpejt do të flini.   Mos bëni gjumë gjatë ditës   Nëse keni nevojë të bëni një sy gjumë gjatë ditës, bëjeni atë shumë herët dhe për një kohë shumë të shkurtër. Përndryshe, mos e bëni fare.   Edhe pse një sy gjumë gjatë pasdites sjell përfitime të ndryshme, përfshirë faktin se e përmirëson produktivitetin, prapëseprapë mbetet e këshillueshme të shmanget gjumi gjatë pasdites nëse jeni duke vuajtur nga pagjumësia ose ndonjë çrregullim që ka të bëjë me gjumin.   Flini lakuriq   Ulja e temperaturave të trupit ndihmon që të flini më shpejt. Bëni një dush të ftohët në mbrëmje dhe futuni lakuriq nën çarçafë për të fjetur si qengj. 
 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77