• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Meshkuj, nëse vuani nga pagjumësia, ky ILAÇ DASHURIE do t’ju ndihmojë!

Meshkuj, nëse vuani nga pagjumësia, ky ILAÇ DASHURIE do t’ju ndihmojë!

Në revistën Behavioral Sleep Medicine është botuar një hulumtim i cili tregon që meshkujt më lehtë flenë derisa përkëdhelin partneren e tyre.

Në revistën Behavioral Sleep Medicine është botuar një hulumtim i cili tregon që meshkujt më lehtë flenë derisa përkëdhelin partneren e tyre.

Në studim kanë marrë pjesë diç më shumë se 1.500 çifte, para të cilëve ka qenë sfida që të ndërrojnë vendin dhe mënyrën e fjetjes gjatë 5 ditëve pa ndërprerë.

Çiftet kanë bartur doreza për skanim të lëvizjeve dhe çdo mëngjes është dashur të mbanin ditar lidhur me gjumin e natës.

 

Rezultatet e mbledhura kanë treguar që asnjëra gjini nuk ka pasur problem me ndërrimin e vendit të gjumit dhe që femrat njësoj mirë kanë fjetur edhe bashkë me partnerin edhe vetëm në krevat.

Megjithatë, femrave për shkak të ndërtimit trupor të tyre më të vogël, e kanë pasur më lehtë t’u përshtaten partnerëve.

Ajo që për meshkujt ishte interesante, është fakti që shumë vështirë i zë gjumi pa personin e dashur pranë vetes.

Psikologu Wendy Troxel konstaton që kjo është pasojë e asaj që meshkujt fuqishëm lidhen me femrën sesa femrat me mashkullin

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77