• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Pse dhe kur femrat nuk i pëlqejnë mashkujt e tyre?

Pse dhe kur femrat nuk i pëlqejnë mashkujt e tyre?

Një studim i bërë nga shkenctarë amerikan prej UCLA thotë se femrat gjatë periudhës më fertile të ciklit të tyre dyshojnë në zgjedhjen e partnerit që e kanë bërë. Cfarë do të thotë kjo? Çfarë lloj mashulli e perceptojnë si të duhurin gjatë ovulimit, dhe çfarë lloj mashkulli ju largohen?

Apeli i tij seksual është vendimtar

Në faza të ndryshme të ciklit mujor, femrat e vlerësojnë lidhjen e tyre ndryshe thotë artikulli Hormonet dhe Sjellja. Femrat gjatë ovulimit fokusohen sidomos në sjelljen e tij seksuale dhe seksualitetin e tij në përgjithësi.

 

Kush është i duhuri?

Duke përdorur pyetsorë, shkenctarët kanë eksploruar lidhjen që femrat e ndjenjë me partnerin e tyre në pjesë të ndryshme të ciklit të tyre mujor. 

Ata kanë arritur në këto përfundime:

 • Femrat që i zgjedhin partneret e tyre për siguri dhe stabilitet, ndihen më të largta më partner gjatë ovulimit 
 • Ato të cilat e zgjedhin partnerin e tyre në bazë të seksualitetit të tij, janë shumë më të lidhura më të gjatë ovulimit
 • Femrat të cilat nuk e kanë zgjedhur partnerin e tyre për shkak që ai është tërheqës, ato i kanë vërejtur më shumë gabimet e tyre gjatë ovulimit.
 • Femrat të cilat kanë zgjedhur partnerin e tyre kryesisht duke u bazuar në seksualitetin e tyre, ato ishin më të knaqurat me lidhjet e tyre gjatë ovulimit. .
 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77