• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Dëshironi të jeni fitues i lojës?!

Dëshironi të jeni fitues i lojës?!

Ftioni pikë shtesë dhe rritni shanset tuaj për fitmin e super shpërblimeve duke shërndarë lojën shpërblyese përmes: Facebook-it, e-maili apo shpërndarjes së linkut në blog apo sajt tuajin.

Fito Me Ngjyra

Në garë për të fituar janë shpërblimet marramendëse Dhomë komplete Dormeo në vlerë 3000 Euro, iPad 2, dhe iPhone 4s.

Kriteri se kush e fiton lojën është i thjeshtë, personi që fton më së shumti miq në lojë bëhet fitues i lojës. Pra, për tu bërë fitues duhet që sa më shumë miq të ftoni në lojë.

Si të shtoni numrin e pikëve dhe ti rritni shanset për të fituar?

Hapi 1: Hyni në www.fitomengjyra.com

Hapi 2: Vendos të dhënat  e njejta dhe të sakta me të cilat jeni regjistruar fillimisht

 • Emri, Mbiemri, dhe Email adresa e njejtë

Hapi 3: Shkruaj email adresat e miqëve tuaj në hapësirën e shënuar për e-mail adresa

Hapi 4: Kliko “shpërndaje në Facebook” dhe shpërndaje lojën tek miqtë tuaj

Nëse dëshironi që shanset tuaja të rritën sa ma shumë praktikoni këtë nga Hapi 1 deri Hapi 4 disa herë brenda ditës, ose të paktën çdo ditë, sepse në këtë mënyrë i rritni shanset tuaja që sa ma shumë miq të kyqen në lojë përmes teje.

Fillo menjëherë shpërndarjen e lojës dhe Fito shpërbliminin, KLIKO KËTU.

Si kalkulohen pikët?

I gjithë sistemi i kalkulimit bëhet automatikisht në mënyrë softuerike.

Shembull: Ju kur jeni bërë pjesën e lojës i keni shkruar emailat e miqëve tuaj. Atyre ju ka shkuar një email automatik me ftesë nga Ju për tu bërë pjesë e lojës. Nëse ata janë bërë pjesë e lojës pikët të janë kalkuluar ty.

Njejt kalkulohen pikët edhe kur shpërndan lojën në Facebook. Të gjithë miqt tuaj që kanë klikuar dhe janë bërë pjesë e lojës nga linku që ju e keni shpërndarë në Facebook, pikët të kalkulohen ty.

Sa më shumë që e shpërndani lojën aq më të mëdha i keni shanset për fitore.

MOS HARRO, personi me më shumë miq që sjell në lojë e fiton shpërblimin kryesor dhomë komplet Dormeo në vlerë 3000 €, i dyti fiton Ipad2, ndërsa i 3-ti Iphone 4S.

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77