• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Rrugëtimi drejt suksesit i Andi Lilës

Rrugëtimi drejt suksesit i Andi Lilës

Andi Lila, mbrojtësi i kombëtares Shqiptare është një ndër lojtarët e parë të thirrur në ekipin kombëtar të Shqipërisë në 2007. Ai ka lindur më 12 Shkurt 1986. Lila është një futbollist shqiptar që luan dhe me kombëtaren shqiptare dhe me skuadrën italiane Parma në Seria A. Lila përpos që është një lojtar i njohur i kombëtares sonë, ai është edhe pjesë e familjes Dormeo.

 

Rrugëtimi drejt suksesit i Andi Lilës

Andi Lila, mbrojtësi i kombëtares Shqiptare është një ndër lojtarët e parë të thirrur në ekipin kombëtar të Shqipërisë në 2007.

Ai ka lindur në 1986 në qytetin e Kavajës, Shqipëri. Karrierën sportive e nisi në klubin KS Besa gjatë vitit 2002 – 2003. Talentin e tij impresionues dhe paraqitja e shkëlyqer, bën që ai të transferohet  në klubin grek Iraklis FC në Janar 2007. Pasi ju bashkua këtij klubi për 6 muaj ai u rikthye përsëri në klubin vendas KS Besa gjatë sezonit 2006–07. Më pas Andi Lila ka luajtur edhe per KF Tirana si edhe per PAS Giannina. Në 28 dhjetor 2014 ai u bë pjesë e klubi Serie A Parma ku nënshkroi kontratë 3 vjeçare. Ai debutoi për Parmën me 14 janar 2015 kur startoi në Coppa Italia kundër Caglarit.

Arritja më e madhe e Lilës padyshim është pjesëmarrja e ekipit të Shqipërisë për herë të parë në kampionatin Evropian 2016.

Tani Lila bashkë me pjesën tjetër po përgatitet së bashku me kombëtaren për Euro 2016 e veçanërisht për ndeshjen e parë, e cila do të luhet nesër kundër Zvicrës.

Andi Lila përpos që është një lojtar i njohur I kombëtares sonë, ai është edhe pjesë e familjes Dormeo.

Lila: “ Unë jam Andi Lila, futbollist i Kombëtares së Shqipërisë, baba i devotshëm dhe përdorues i kënaqur i dyshekut Dormeo. Së bashku më të sigurtë dhe më të fortë!”

Dormeo i uron Kombëtares shumë fat dhe fitore në ndeshjen e nesërme.

 

 

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77