• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Si të flemë më mirë

Si të flemë më mirë

Ka disa gjëra që ju mund të bëni para se të flini dhe të merrin një pushim të mjaftushëm gjatë një natë. Ju do të jeni të habitur se si kualiteti i jetës përmirësohet kur ju mësoni të fleni më mirë. 

Mundohuni të shkoni në shtrat në të njëjtën kohë çdo ditë - madje edhe në fundjavë. Kjo do të ndihmojë për të mbajtur orën tuaj biologjike në zhvillim.
Zhvillimi i një ritual gjumi duke bërë të njëjtat gjëra çdo natë para shtrat. Prindërit shpesh krijojnë një rutinë për fëmijët e tyre, por ajo mund të ndihmojë dhe të rriturit, gjithashtut. Një rutinë qetësuse e trupit për të pushuar më mirë gjatë natës. Një tjetër shenjë paralajmruse: shtrehuni herët në mbrëmje në mënyrë që shqetësimet dhe brengad nuk do të ju mbajnë zgjuar nga gjumi gjatë gjith natës.
 
Së fundi, krijojeni një ambient çlodhës për gjumë - fle në një dhomë të qetë, të ftohtë të errët në një dyshek të rehatshme dhe jastëk komod -Dhe largoni të gjitha gjërat elektronike nga dhoma gjumi! Dhoa e gjumit është për gjumë vetëm që do të thotë nuk ka televizorë, laptopë apo smartphones. Nëse ju jeni duke fjetur më shumë se që keni nevojë, por ende ju jeni të përgjumur gjatë ditës, ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj për të parë nëse ju mund të keni një gjendje mjekësor dhe se si ta përmisoni gjumin.
 
 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77