• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Si t’ju merr gjumi brenda dy minutave çdo natë

Si t’ju merr gjumi brenda dy minutave çdo natë

Të gjithë e dimë atë ndjenjën e bezdisshme kur zgjohemi gjatë natës, të lodhur dhe me nevojën për të urinuar. Pasi të ktheheni nga tualeti, përpiqeni të futeni nën batanije dhe t’i riktheheni gjumit, por kjo tani është e pamundur.

Të gjithë e dimë atë ndjenjën e bezdisshme kur zgjohemi gjatë natës, të lodhur dhe me nevojën për të urinuar.
 
Pasi të ktheheni nga tualeti, përpiqeni të futeni nën batanije dhe t’i riktheheni gjumit, por kjo tani është e pamundur.
 
Disa njerëz, si pasojë e problemeve me gjumë, ilaçin e gjejnë te pilulat e gjumit – por ato krijojnë varshmëri dhe mirë është t’i shmangni.
 
Prandaj, mirë është t’i provoni disa metoda natyrale, të cilat do t’ju ndihmojnë të flini gjumë brenda dy minutave çdo natë.
 
Kujtoni ndodhitë e ditës
 
Filloni duke i menduar ndodhitë pozitive që ju kanë ndodhur gjatë ditës. Filloni ta kujtoni momentin kur jeni zgjuar, kur keni ngrënë buke, kujtoni gjërat që ju kanë ndodhur në vend të punës, gjërat qesharake etj.
 
Kjo do t’jua përmirësojë gjendjen e përgjithshme neurologjike, do t’jua relaksojë mendjen dhe do t’ju ndihmojë t’i riktheheni një gjumi të thellë.
 
Bëni ushtrime fizike
 
Përpiquni të bëni ushtrime të thjeshta dhe të lehta para se të flini.
 
Zgjatni gishtat, këmbët dhe, nëse mundeni, bëni edhe pak pompa.
 
Kështu do të lodheni më shumë dhe do ta keni më të lehtë rënien në gjumë. 
 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77