• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Silleni Pranverën në Kuzhinen Tuaj

Silleni Pranverën në Kuzhinen Tuaj

Ditët e para të ngrohta janë mundësi e përkryer për të ndërruar të gjitha gjërat e kuzhinës rreth e rrotull, të pastroni të gjitha qoshet ​​e pista, e bëni kuzhinën më të organizuar dhe të shtoni disa dekorime. Dëshironi të ndiheni sikur keni një kuzhinë krejt të re - me disa ndryshime shumë të thjeshta? Atëherë ndiqni këshillat tona dhe për të sjellë pranverën në kuzhinën tuaj!

Këshilla #1: Hiqni disa nga gjërat ngjitëse

Xhemat, marmelladat dhe mjalti janë shumë të shijshme po janë shumë ngjitëse, dhe shpesh është fshtirë ti mbani në kavanozët e tyre. Nese jeni lodhur duke i pastruar nonstop atëherë ka ardhur koha për një ndryshim. Vetëm vendosni të gjithë përbërësit ngjitës në një shtresë metalike që është e lehtë për tu pastruar – pastaj ndonjeherë, largoni të gjitha me një lëvizje dhe pastroni.

Këshilla #2: Bëni vend për librat e gatimit

A jeni gjithnjë duke i gatuar të njejtat receta? A jeni lodhur nga ushqimet e njejta? Atëherë vendosja e librave të gatimit në kuzhinën tuaj nuk është ide aspak e keqe. Në këtë mënyrë do të ju gjinden sa herë që nuk dini se çfarë të gatuani dhe poashtu janë një dekorim i bukur për kuzhinën tuaj.

Këshilla #3: Filloni të virrni gjëra në kuzhinë

Përdorni varëse për të varur përparëset, pëlhurat e kuzhinës dhe enët e kuzhinës. Kjo do të ja dhurojë kuzhinës tuaj në freski dhe nëse i keni me ngjyrëra atëherë do të duken shumë bukur për stinen e Pranverës.

Këshilla #4: Vendosni gjërat e preferuar rreth teje

Cilin tigan e përdorni çdo ditë? Ai duhet të jetë në raftin që është më së afërmi me ty kur ju gatuani. Setin e darkës që e përdorni vetëm për raste speciale? Atë vendoseni më larg në raftet e poshtme. Vendosni gjërat që ju duhen afër, gjërat që sju duhen larg.

Këshilla #5: Mbani gjërat e ngjajshme afër njëra tjetrës

A është kuzhina juaj e madhe? Nese nuk dëshironi të humbni kohë duke kërkuar dicka që e keni future diku dhe tash më nuk mund ta gjeni, atëherë mbani gjërat e kategorisë së njejtë afër njëra tjetrës, në këtë mënyrë nuk do të keni problem për ti gjetur.

Këshilla #6: Ndaleni kaosin e kutive të plastikës

A ju duket sikur kutitë e plastikës e kanë jetën e tyre? Gjithnjë janë gjithëandej kuzhinës mirëpo kurrë nuk janë aty ku ju nevojiten? Pse të mos i organizoni më mirë? Gjeni vendin perfekt për ata dhe renditni një mbi një që ti gjeni sa here ju nevojiten.

Këshilla #7: Ndani dhe pushtoni

A i keni dollapat gjithmonë të çrregullta, dhe kurrë nuk mund të gjeni asgjë në ata? Ska problem, bleni një ndarëse të pirunëve, lugëve dhe paisjeve të tjera dhe renditni gjithçka aty. Do të gjeni gjithçka pa humbur kohë!

Këshilla #8: Leni dritën të hy brenda

A është kuzhina juaj pak e errët? Ndiqimi i duhur e ka efektin tjetër në mënyrën se si duket kuzhina juaj. Vendosni drita të vegjla në dollape dhe hapsirat ndër rafte dhe kuzhina juaj do të duket krejtësisht tjetër!

Këshilla #9: Njoftojeni kuzhinën tuaj me shporta

Nese jeni lodhur me dollapa, me kavanoza, me kuti të plastikës atëherë bleni disa shporta dhe vendosni të gjitha produktet që nuk dini se cfarë të bëni aty. Shportat e kuzhinës gjithnjë duken bukur!

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77