Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
  • Dërgesa me postë të shpejtë
  • Në të gjithë Kosovën
  • 100% blerje të sigurta
Ky është ilaçi më i mirë kundër kolesterolit dhe shtypjes së lartë të gjakut

Ky është ilaçi më i mirë kundër kolesterolit dhe shtypjes së lartë të gjakut

Kjo recetë ka filluar të fitoj famë në dekadën e fundit, për arsye se është ndër ilaçet më të mira natyrale kundër niveleve të larta të koletserolit dhe hipertensionit. Në fakt, populli Amish ka qenë duke e përdorur këtë për të trajtuar një numër të madh të sëmundjeve dhe për të përmirësuar sistemin e imunitetit.

Kjo recetë ka filluar të fitoj famë në dekadën e fundit, për arsye se është ndër ilaçet më të mira natyrale kundër niveleve të larta të koletserolit dhe hipertensionit. Në fakt, populli Amish ka qenë duke e përdorur këtë për të trajtuar një numër të madh të sëmundjeve dhe për të përmirësuar sistemin e imunitetit.  

Përbërësit  

– Një karafil hudhre  
– Një lugë gjelle xhenxhefil    
– Një lugë gjelle lëng limoni  
– Një lugë gjelle uthull molle  
– Një lugë gjelle mjaltë organike  

Këta përbërës i përzieni mirë për disa minuta dhe i futni në frigorifer për pesë ditë. Zakonisht, ky produkt përdoret para mëngjesit dhe darkës, mirëpo sigurohuni që e përdorni këtë më shumë se tri herë në ditë. Rezultatet e këtij do t’i vëreni për vetëm një javë dhe një test i thjeshtë i gjakut do t’ju tregoj se nivelet e kolesterolit iu janë ulur.   Ilaçi gjithashtu e normalizon edhe shtypjen e gjakut.