• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

Lidhjet personale

 • Çfarë (mos) t'i dhurosh shefit !

  Çfarë (mos) t'i dhurosh shefit !

  Në listën e dhuratave delikate, është dhe ajo për shefin... sigurisht, nëse ke vendosur t`i bësh një të tillë. E vërteta është se ne kalojmë shumë kohë në punë dhe ndonjëherë ndajmë me kolegët apo shefat më shumë kohë sesa me miqtë. Me raportet që krijohen, do kishte kuptim një dhuratë simbolike në shenjë respekti. Por pikërisht pse marrëdhënia me shefin është e ndërlikuar dhe
  lëkundet e papërcaktuar midis raportit personal dhe atij profesional, zgjedhja e një dhurate për të nuk është aspak e thjeshtë.

 • Si ta harroni njëherë e mirë ish-partnerin tuaj

  Si ta harroni njëherë e mirë ish-partnerin tuaj

  Të gjithë e dimë se sa është e veshtirë të harrojme ish te dashur-in/ën, por pse të mbesim në të kaluarën.Lexoni 13 këshillat se si të harrojmë atë

 • Kjo video prindërit duke mesuar bebushet not është plotë dashuri

  Kjo video prindërit duke mesuar bebushet not është plotë dashuri

 • Bebushja takon binaken e nenes por shikoni se si reagon ne kete video

  Bebushja takon binaken e nenes por shikoni se si reagon ne kete video

 • Nëna shtatëzëne dhe vallzimi saj me vajzën

  Nëna shtatëzëne dhe vallzimi saj me vajzën

 • Pozita e fjetjes zbulon se sa e fortë është lidhja juaj

  Pozita e fjetjes zbulon se sa e fortë është lidhja juaj

  Mënyra në të cilën partnerët flenë flet shumë për lidhjen e tyre, sipas një studimi të ri. Në një studim që ka përfshirë 1100 njerëz, shkencëtarët janë fokusuar në distancën në mes të partnerëve, derisa ata flenë. Kështu, ata që flenë afër njëri-tjetrit janë më të lumtur, thanë studiuesit.

 • Ja përse duhet t’i bëni masazh këmbëve çdo natë para gjumi

  Ja përse duhet t’i bëni masazh këmbëve çdo natë para gjumi

  Ju përfitoni shumë të mira shëndetësore thjesht duke i bërë masazh këmbëve çdo natë. Do të befasoheni me mënyrën se si përmirëson shëndeti brenda një periudhe shumë të shkurtë kohore. Masazhi është përdorimi i shtypjes në forma të ndryshme – përmes lëvizjes, vibrimit apo tensionit. Ai mund të jetë i strukturuar apo i pa strukturuar. Mund të jetë lëvizës apo i palëvizshëm, apo edhe mund ta bëni në mënyrë manuale ose edhe përmes ndihmave mekanike.

 • Çfarë thotë mënyra se si flini për lidhjen tuaj?

  Çfarë thotë mënyra se si flini për lidhjen tuaj?

  Hulumtime të reja psikologjike të kryera nga Edinburgh International Science Festival kanë zbuluar një fakt interesant: çdo ndryshim në lidhjen e një çifti të dashuruar menjëherë ndikon në pozicionet në të cilat flenë.

 • Pse femrat nuk i kuptojnë mashkujt?

  Pse femrat nuk i kuptojnë mashkujt?

  Shprehija e tyre për të qenë në komjuter gjatë gjithë kohës apo shprehija e mbajtjës së telekomanduesit të TV-së gjatë gjithë kohës në dorë mund t’i çmend femrat. Pse është kështu?

Abonohu në të rejat tona

Ju do të merrni artikuj special rreth gjumit dhe shëndetit dhe informacion në lidhje me produktet që sigurojnë komfort dhe kualitet të lartë të gjumit të shëndetshëm.
 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77