Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
  • Dërgesa me postë të shpejtë
  • Në të gjithë Kosovën
  • 100% blerje të sigurta

Mbani mend: Gjithmonë flini në KRAHUN E MAJTË!

Shumica e njerëzve janë të panjohur me faktin se pozita në të cilën flini ka rol të rëndësishëm në shëndetin e përgjithshëm, e veçanërisht për sistemin e tretjes. Edhe në kohërat e lashta, murgët janë shtrirë menjëherë pas shujtave për të ndihmuar me tretjen. Mjekësia ayurvedic¸që është mjekësia më e vjetër Orientale, e konfirmon këtë fakt dhe rekomandon të flini në krahun e majtë. Ayurveda tregon se ka shumë arsye se përse duhet të praktikoni fjetjen në anën e majt.    

Disa nga këto arsye janë:  

– Ndihmon në sistemin e tretjes  
– Kontribuon në funksionimin e shëndetshëm të shpretkës  
– Përmirëson eliminimin e substancave të rrezikshme  
– Promovon qarkullimin e gjakut në zemër et