Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
  • Dërgesa me postë të shpejtë
  • Në të gjithë Kosovën
  • 100% blerje të sigurta

Mënyra se si flenë një grua, zbulon më shumë për të se çdo gjë tjetër

Pozita në të cilën flini mund të tregoj shumë për karakterin dhe personalitetin. Kjo është lista e pesë pozicioneve më të zakonshme të gjumit, si dhe përshkrimi se çfarë do të thonë ato.  

Pozita e gërhitjes  

Gratë të cilat flenë të shtrira në shpinë, zakonisht kanë probleme me gërhitjen dhe sigurisht që kanë partner i cili kalon shumë net pa gjumë. Kjo padyshim që reflekton në shëndetin dhe disponimin tuaj.  

Pozita e anijes  

Gratë të cilat flenë si në fotografinë e dytë, pozitë e cila njihet si pozitë e shtrirjes në anije të drurit, janë të qeta dhe tejet të rezervuara. Ato besohet se kanë vetëbesim të madh dhe shpeshherë dinë të jenë edhe arrogante.  

Pozita e rënies së lirë  

Gratë të cilat flenë të shtrira në stomak me duart poshtë jastëkut, janë gra që preferojnë të dalin, janë të shoqërueshme dhe tejet të ndjeshme.  

Pozita e këmbëve anash  

Nëse flini në këtë mënyrë, padyshim që jeni zemërgjerë, shoqërore dhe person tejet i besueshëm.