• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Çka ju pret në 2017? E gjeni pasi ta zgjedhni ngjyrën

Çka ju pret në 2017? E gjeni pasi ta zgjedhni ngjyrën

Viti i ri ngadalë po na troket në derë, ndërsa të gjithëve na intereson se çfarë do të na sjellë. Mu për këtë portali “BuzzFeed” ka publikuar një parashikim në bazë të zgjedhjes së ngjyrës e cila ju tërheq. Shikojeni fotografinë dhe zgjidheni ngjyrën e cila dëshironi ta shënojë vitin e ardhshëm.

 
1. E kaltra mbretërore
 
Keni gjasë për ndryshime në karrierë, shkollë apo në fusha tjera të biznesit apo të arsimimit. Vetëm keni besim në veten!
 
2. Ngjyra e mimozës
 
Është e mundshme ta ndërroni adresën e banimit, madje edhe shpërngulja në një qytet tjetër.
 
3. E tirkiztë
 
Vitin para jush do ta shënojnë udhëtime të shumta, në të cilat do të kënaqeni pamasë.
 
4. Rozë
 
Në dashuri ju lulëzojnë trëndafilat. Po të jeni vetëm, këtë vit do të mund të gjendeni në një lidhje të mrekullueshme të dashurisë.
 
5. E kuqja
 
Ndoshta është koha të mendoni për zgjerimin e dijes në fushat të cilat ju interesojnë dhe në harmoni me këtë të regjistroni një kurs të gjuhës apo diçka tjetër. Kjo do t’ju gëzojë pa masë.
 
6. E gjelbra
 
Gjendja financiare mund t’ju përmirësohet dukshëm. Me fjalë të tjera, prindërit mund t’ua “trashin” paratë e tashme të xhepit.
 
7. Ngjyra e livandës
 
Është koha ideale për ta forcuar aktivitetin tuaj fizik. Grahni më shpesh biçikletës apo shkoni në palestër. Do të dukeni më mirë se kurrë më parë, po edhe do të ndjeheni shkëlqyeshëm!
 
8. Ngjyra e bakrit
 
Në fillim të vitit të ardhshëm do të mund të vendosni që në jetën tuaj të bëni disa ndryshime, ndërsa në realizimin e tyre do të jeni jashtëzakonisht i suksesshëm.
 
9. E kaltra
 
Nga ky vit do ta vëni veten në vend të parë. Ndoshta në fillim do të brengoseni se për këtë jeni egoist, por do ta kuptoni se ky është vendim i mirë.
 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77