• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Ja çfarë tregon data e lindjes për personalitetin tuaj

Ja çfarë tregon data e lindjes për personalitetin tuaj

Në këtë shkrim do ta kuptoni se çfarë tregon data juaj e lindjes për ju, pavarësisht muajit në të cilin keni lindur.

Në këtë shkrim do ta kuptoni se çfarë tregon data juaj e lindjes për ju, pavarësisht muajit në të cilin keni lindur.
 
 
3, 9, 12, 15, 21, 29, 30: Shumë kreativ!
 
Ju jeni një nga njerëzit më kreativ në grupin tuaj. Juve ju pëlqen arti dhe kultura. Ju i shihni gjërat më ndryshe nga të tjerët. Përfshijuni në një aktivitet kreativ dhe do të befasoheni kur ta kuptoni se sa i mahnitshëm je!
 
1, 10, 18, 19, 27, 28: I lindur për të qenë lider!
 
Ju jeni një person mjaft i dashur kur është fjala për të afërmit tuaj. Ju gjithmonë i ndihmoni të tjerët pa menduar dy herë. Ju jeni modest dhe i mirë. Ju bëni pjesë në mesin e njerëzve që kanë lindur për të qenë liderë!
 
 
2, 6, 7, 11, 20: Shumë i ndjeshëm!
 
Ju jeni një nga njerëzit më të ndjeshëm në botë. Ju e keni të qartë se çfarë bën dhe çfarë nuk bën dhe kurrë nuk i lini njerëzit në dyshim ose në frikë, dhe mund të përballoni çdo gjë. Ju keni një mendje të fuqishme kur është fjala për stresin dhe presionin, megjithatë ju gjithmonë i zgjidhni problemet me logjikë dhe arsye.
 
4, 25, 16, 5, 14, 23: Shpirt aventurieri!
 
Ju jeni padyshim më aventurieri në mesin e gjithë miqve tuaj. Ju gjithmonë gjeni mundësinë për të dalë dhe për të eksploruar diçka të re, qoftë hobi, vend, person nuk ka rëndësi se çfarë, shkruan gazeta express. Ju jeni saktësisht shpirti i aventurës dhe inkurajoni të gjithë që të bëhen si ju.
 
8, 17, 22, 26, 13, 24, 31: Për ju familja është kryesorja!
 
 
Ju jeni një person familjar. Ju brengoseni shumë për familjen tuaj. Ju kujdeseni shumë për më të dashurit tuaj, pa marrë parasysh se çfarë është duke ndodhur në jetën e tyre, ju gjithmonë do të jeni aty për ta. Të njëjtë janë edhe miqtë tuaj. Ata janë familja juaj e dytë!
 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77