• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Ja si e dëmtoni pamjen me veprime të përditshme

Ja si e dëmtoni pamjen me veprime të përditshme

Ka shumë njerëz që çdo ditë bëjnë veprime të cilat janë të dëmshme për lëkurën, flokët, shëndetin etj. Ajo që këshillohet është që të përpiqeni t’i parandaloni këto veprime.

Ka shumë njerëz që çdo ditë bëjnë veprime të cilat janë të dëmshme për lëkurën, flokët, shëndetin etj. Ajo që këshillohet është që të përpiqeni t’i parandaloni këto veprime.

Ja se cila është mënyra e duhur për ta bërë këtë gjë.

Flini me grim

Grimi bllokon poret e lëkurës dhe si pasojë mund të krijohen puçrra në fytyrë, prandaj është e domosdoshme që para se të flini të fshini grimin nga fytyra.

I krihni flokët kur sapo keni dalë nga dushi

Flokët duhet t’i krihni kur janë të thatë sepse në të kundërt shkaktohet dëmtimi i rrënjës së flokut dhe si pasojë floku fillon të bie.

Prekni vazhdimisht fytyrën

Është një nga faktorët që ndikon në transmetimin e baktereve që keni në duar drejt lëkurës së fytyrës.

Përdorni mjete të nxehta në flokë

Tharja e flokëve, përdorimi i piasterit për shtrirjen e tyre apo edhe mjete të tjera që përdorni për rregullimin e flokëve, të cilat përdorin nxehtësi, janë shumë të dëmshme. Flokët do të bëhen më të dobët dhe do të digjen më shpejt.

Përdorni furça të përdorura të grimit

Përpiquni që t’i pastroni vazhdimisht furçat e grimit dhe t’i lini ato të thahen. Kështu do të mund të kujdeseni më mirë për lëkurën. 

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77