• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Këto janë gjësendet shtëpiake, për të cilat nuk e keni ditur se kanë afat skadimi

Këto janë gjësendet shtëpiake, për të cilat nuk e keni ditur se kanë afat skadimi

Gjithmonë na u kujtohet të shikojmë datën e skadimit të qumështit, dhe dimë se sa gjatë duhet t’i mbajmë produktet e bukurisë.
 
Por, fatkeqësisht nuk i kushtojmë vëmendje gjërave në shtëpinë tonë të cilat qëndrojnë me ne më shumë se ç’duhet.
 
Prandaj,ju këshillon të filloni të keni më shumë kujdes për disa gjëra tjera që gjenden në shtëpinë tuaj, e jo vetëm për gjërat që gjenden në frigorifer.

 
Jastëkët: 2 deri 3 vite
 
Përgjatë kohës, jastëkët e çfarëdo lloji fillojnë të bëhen shtëpi e shumë paraziteve dhe mund t’ju shkaktojnë dhimbje në qafë si pasojë e humbjes së pashmangshme të formës.
 
Sandalet: Gjashtë muaj
 
Sandalet janë ambienti i përsosur për shpërndarjen e infeksioneve kërpudhore. Prandaj, ato duhet të lahen sa më shpesh që është e mundur.
 
Sfungjeri: Dy javë
 
Sfungjerët e tualetit pas pak ditëve fillojnë të mbledhin baktere dhe mikrobe të ndryshme. Nëse dëshironi të parandaloni një gjë të tillë, preferohet ta pastroni sfungjerin me ujë të vluar.
 
Peshqirët: 1 deri në 3 vite
 
Peshqirët e lagur janë ambienti i përsosur për rritjen e baktereve dhe, fatkeqësisht, as pastrimi i shpeshtë nuk është zgjidhje për këtë problem.
 
Furça e dhëmbëve: Tre muaj
 
Normalisht furçat e dhëmbëve duhet të ndërrohen kur fillojnë ta humbin formën. Por, furçë të re duhet të blini edhe kur keni qenë me grip, pasi që rrezikoni të sëmureni prapë.
 
Furça e flokëve: Një vit
 
Furçat e flokëve (krehërit) duhet të pastrohen të paktën një herë në javë dhe të ndërrohen një herë në vit.
 
Sutjenat: 1 deri 2 vite
 
Posa të fillojnë ta humbin formën jelekët, ta humbin elasticitetin, të mos jenë komode si dikur, ndjehuni të lira t’i hidhni në bërllok.
 
Këpucët e vrapimit: Një vit
 
Pasi t’i keni vrapuar 300-400 kilometra me të njëjtat këpucë, ato fillojnë ta humbin elasticitetin dhe komoditetin – që do të thotë më shumë stres në nyejt tuaja.
 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77