Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
  • Dërgesa me postë të shpejtë
  • Në të gjithë Kosovën
  • 100% blerje të sigurta

Veçoritë e Trend Set

1. E disponueshme në tri kombinime të ngjyrave: hiri/blu, kafe/portokall, dhe vjollce e mbyllt/vjollce e qelt

2. E disponueshme në 2 madhësi të ndryshme:

  • njëshe (140x200cm)
  • dyshe (200x200cm)

3. 100% pambuk e kombinuar me mikrofibra të prodhuara përsosmërisht që i japin Trend Set-it një pamje luksoze

4. Kombinimi Zik-zak i mikrofibrave e bënë atë më të lehtë dhe rritë ndjesinë e butësisë.

5. Veçoria anti-alergjike vjen nga materiali që largon lagshtinë

6. Këllëfi i jorganit me dizajn unik në të cilin mundeni thjesht ta vendosni jorgani dhe ta mbyllni me pulla, duke kirjuar një pamje me stil të veçantë.

7. Lehtësia e mirëmbajtjës dhe qëndrueshmëria e bëjnë Trend Set- in tërheqës.