• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Ofertat e Club 5*

Bëhu anëtar i Club 5* dhe hyn në klubin e konsumatorëve VIP. Ju do të merrni ofertat dhe zbritjet më eksluzive, si dhe plot benefite tjera nga TopShop.

Bashkohu me ne në Club 5* dhe fito më shumë

 • Kupon kursimi 10€

  që të filloni meniher përfitimin nga antarësimin

 • Zbritje deri në 70%

  në brendet si Delimano, Dormeo, Walkmaxx etj...

 • Kupon 10€ për blerjen tuaj të ardhshme

  për ti përdorur në produktet që dëshironi (i vlefshëm 3 muaj)

 • Transport në të gjithë Kosovën

  pa përjashtime, falas nëse vlerëa e blerjes kalon 100€

 • Dhurata falas

  të zgjedhura nga brendet tona më të mira

 • Oferta mahnitëse nga partnerët tanë

  duke filluar nga udhëtime, dhurata, spa e shumë më shumë

 • Produkte ekskluzive për ju

  që ofrohen vetëm për antarët e Club5*

 • Katalogu falas

  të cilin ua sjellim në shtëpinë tuaj

DHURATË FALAS për antarët e rinj

Delimano Brava Fruta është e dizajnuar dhe organizuar mirë, të gjitha-në-një për përgatitjen e frutave dhe snackes.

 • Kompleti fantastik i dobishëm përfshin pajisje me 10 funksione të ndryshme
 • Të gjitha-në-një e lehtë për të ruajtur paketë kompakte dhe elegant
 • Zgjidhje e përkryer për ngrëne lehtë dhe një mënyrë e jetese më të shëndetshme

Çmimi: 25,80 €

FALAS për antarët e rinj

Shtoje në shportë

Abonohu në të rejat tona

Ju do të merrni artikuj special rreth gjumit dhe shëndetit dhe informacion në lidhje me produktet që sigurojnë komfort dhe kualitet të lartë të gjumit të shëndetshëm.
 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77