• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

Bëhu anëtar i Club5* dhe eja në botën e zbritjeve!

Avantazhet janë më të mëdha kur ju bleni online

* Bëhu anëtar në Club5

ose shikoni ofertat këtu

Bashkohu në klubin më besnik të konsumatorëve!

Bëhu tani anëtar Club 5* dhe do të merrni një dhuratë. Përveç asaj, ju përfitoni edhe benefite tjera të shumta që janë të spjeguara më poshtë.

Bëhu anëtar i Club 5* tani, dhe fitoni një dhuratë

Nëse i bashkoheni grupit të konsumatorëve besnik, ju fitoni shumë më shumë se vetëm dhurata!

Club 5* ofron privilegje të veçanta për ju dhe të gjithë anëtarët e familjes suaj. Secili nga ju do ta ketë mundësinë e përdorimit të kartelës Club 5* dhe statusin e konsumatorëve VIP.

Anëtarët e Club 5*:

 • Zbritje të veçanta nga konsumatorët tjerë.
 • Katër kuponë me vlerë 5€ secili për blerje mbi 50€
 • Transport falas për çdo blerje mbi 100€
 • Prioritet në shpërndarjen e produkteve.
 • Transport në çdo qytet të KOSOVËS.
 • Përfitojnë dhuratë me vlerë 19,90€.

Çka ofron kartela Club 5*?

Club 5* rezervon surpriza të shumta për klientët tanë besnik. Përveç kuponave të shumtë që dhurohen, çdo muaj ofrohen zbritje të veçanta, prioritet në shpërndarjen e produkteve, dhe mundësi ta shpërndani edhe me anëtarët e tjerë të familjes.

Si mund ta përdor kartelën Club 5*?

Nëse dëshironi të bëheni anëtar në klubin me 5 yje (Club5*), ju duhet vetëm të shtoni kartëlën Club 5* në shportën tuaj të blerjes.

Nëse keni ndonjë pyetje, sygjerime apo komente, ju lutem na kontaktoni në adresen tonë të e-mail, vizitoni një nga dyqanet tona, ose na telefononi në 038 244 644 91

Pse zgjodhët kartelën e Club5?

 • Emine Dobruna

  Unë jam prej 8 vitesh kliente e Top Shop dhe jam shumë e kënaqur më ofertat!

 • Adem Misini

  Jam konsumator prej shumë vitesh i Top Shop dhe jam shumë i kënaqur. Kjo është arsyeja se përse jam një klient i rregullt.

 • Fahrije Halili

  Unë blej shumë në Top Shop dhe jam anëtare e Club5* sepse është me shumë përfitim të jesh anëtare.

 • Shqipe Gashi

  Unë jam një kliente e vjetër e kompanisë dhe nuk kam pasur asnjë problem me kolegët e mi të dashur. Shumë të sjellshëm dhe të vëmendshëm.

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77