Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Zbritje nga -20% deri në -70%

-70%
-40%
 
[banner_timer]
 

Blenderi 3në1 Delimano Utile

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Një paisje e vetem e cila është ideale për të përzier, për të miksuar, për të bërë pure dhe për të coptuar. Prodhuar me materiale rezistente dhe të qëndrueshme, boshti çelik inox dhe doreza të sigurta ergonomike. E lehtë për tu pastruar, nuk zë vënd dhe shumë e lehtë në përdorim.

Blenderi 3në1 Delimano Utile
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Një paisje e vetem e cila është ideale për të përzier, për të miksuar, për të bërë pure dhe për të coptuar. Prodhuar me materiale rezistente dhe të qëndrueshme, boshti çelik inox dhe doreza të sigurta ergonomike. E lehtë për tu pastruar, nuk zë vënd dhe shumë e lehtë në përdorim.

Më shumë
Detajet e Produktit

Bluani, prisni, përzieni dhe bëni pure direkt në gotë!

Seti Delimano i cili do të sjellë rezultate të mahnitshme në kuzhinën tuaj do t'ju impresionojë. Ndryshe nga paisjet e tjera të mëdha dhe mikserat e medhenjë, ky mikser shkon atje ku ju keni ushqimin që dëshrioni të grini, coptoni, miksoni apo bluani, thjeshtë duke vendosur boshtin e mikserit në tas, tenxhere apo tiganin tuaj.

Gota praktike me një bazament i cili nuk rrëshket dhe shkallën matëse

Ky set vjen i paisur me një gotë praktike e cila mban 700 ml dhe me një karakteristikë ekstra, një bazament mbajtës i cili nuk e lejon të rrëshkasë dhe shkallën matëse të cilin ju mund ta shikoni lehtësisht sasinë e ushqimeve që keni bluar. Grirësja gjithashtu përfshin një tas, thikën dhe një përshtatës për të prerë. Tasi i grirëses gjtihashtu ka një bazament i cili nuk e lejon të rrëshkasë dhe të lëvizë gjatë kohës që ju jeni duke grirë ushqimin.

Thika, boshti i mikserit dhe rrahësja prodhuar me materiale cilësore çelik inox

Boshti i mikserit, rrahësja dhe thika janë të prodhuara me materiale të cilësisë së lartë çelik inox të cilat nuk do të humbin pamjen dhe funksionin me kalimin e kohës, nëse përdoren në kushte normale pune. Të gjitha pjesët e ketij seti janë prodhuar me materiale të qëndrueshme për të rezistuar për një kohë të gjatë përdorimi.

Njihuni me mundësitë e pafundme, të përgatitni:

 • Pregatisni smoothie në pak sekonda
 • Pregatisni frapuçino
 • Lëngje të freskëta për të gjithë familjen tuaj
 • Miksoni supa kremoze, përgatisni salca, përgatisni brumin e krepave
 • Pate të shijshme, pure e shijshme
 • Ushqime të shëndetshme për fëmije, smoothie

Përformancë e lartë, pastrim i lehtë dhe ruajtje e sigurt

Blenderi Delimano Utile është i lehtë për t’u përdorur, pastruar dhe për tu ruajtur. Vendosja e lehtë e pjesëve të setit ju lejon të përdorni teknikat e përzierjes ashtu siç keni nevoj për to, kështu që ju mund të përzieni, apo bluani varësisht nga ushqimi që përgatitni. Motori i blenderit është me fuqi 600W, me shpejtësi fikse dhe të rregullueshme. 

Dorëza ergonomike siguron një përshtatje të fortë dhe të rehatshme

Dorëza e blenderit është e adaptueshme me dorën dhe ofron rehati të plotë.

Pajisja plastike e montuar në mur për të kursyer hapësirë

Bashkë me të gjitha funksionet tjera Blenderi 3 në 1 Utile gjithashtu përfshin një pjesë plastike të montueshme në mur që ju mundëson të ruani hapësirën e magazinimit. Të gjitha pjesët e blenderit mund të lahen në makinë.

Adaptimi i lehtë!

Delimano Utile Hand Blender ka një motor të fuqishëm 600 Ë, është i sigurtë dhe funksionon në mënyrë të përkryer, duke ofruar një përdorim efikas. Thikat dyshe janë bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë dhe do të bëjnë bluarjen, përzierjen ose rendet e dëshiruara në sekonda.

Pako përmban:

 • Bazën e motorizuar

  Thikën për copëtim / thërrmim (350ml)

  Enën për përzierje (700 ml)

  Thikën dyshe

  Rrahësen për vezë

  2 kapakë për enë

  Pajisjen për montim

  Doracakun e përdorimit

Informata shtese

Informacione Teknike:

 • Fuqia: 600W
 • 220-240V
 • 1 shpejtesi fikse + shpejtesi te cilat mund ti ndryshoni
 • Kapaciteti i enes mbajtese : 700mL

Në paketim përfshihet:

 • Mikser dore
 • Boshtin metalik me thiken për të grirë
 • Gotë 700 ml
 • Tasi dhe thikën e cila përdoret për të grirë
 • Rrahësen e vezëve
Specifikat Teknike
Fuqia 600 W
Kapaciteti 0.7 l
Material çelik inox, plastik
Pesha 1.75 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 4 Vlerësim(e)

5

4 vlerësime

4 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Arta Lota

www.delimano-ks.com

09/03/2017

Delimano blenderi 3 ne 1
Nje produkt qe ja vlen ta keni patjeter ne shtepit tuaja

Sanija

www.delimano-ks.com

08/03/2017

Delimano bllender 3
Shum shum e mir

Aferdita Ahmeti

www.delimano-ks.com

06/03/2017

Delimano blenderi 3 ne 1
Shume e mire

Vlora Rexhepi Berisha

www.delimano-ks.com

04/03/2017

Blenderi
Shume i dobishem, me i mire se pershkrimin qe e ka ne website

4 Produkte