Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Zbritje nga -20% deri në -70%

-70%
-40%
 
[banner_timer]
 

Xhezve elektrike Delimano Joy

Photo
Video

Përgatisni kafe aromatike apo çaj në shtëpi ose merrni xhezven elektrike kudo me vete. Vlon ujin në më pak se një minutë dhe dorëza praktike ju mundëson prekje të sigurt ashtu që ju të mos digjeni. Mbrojtja nga thatësia do të parandaloj nxehjen që vie si rezultat i mungesës së ujit. Xhezvja mund të largohet nga bazamenti të pastrohet, e sigurt të përdoret edhe në enëlarëse. Kapaciteti: 250 ml.

Xhezve elektrike Delimano Joy
39,90 €
Telefono falas në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Përgatisni kafe aromatike apo çaj në shtëpi ose merrni xhezven elektrike kudo me vete. Vlon ujin në më pak se një minutë dhe dorëza praktike ju mundëson prekje të sigurt ashtu që ju të mos digjeni. Mbrojtja nga thatësia do të parandaloj nxehjen që vie si rezultat i mungesës së ujit. Xhezvja mund të largohet nga bazamenti të pastrohet, e sigurt të përdoret edhe në enëlarëse. Kapaciteti: 250 ml.

Më shumë
Detajet e Produktit

Xhezve elektrike praktike për vlim të shpejtë

Xhezvja Delimano Joy ka një opsion rrotullimi prej 360 shkallë për derdhje të lehtë dhe për përgatitjen e pijeve të nxehta. E sigurt dhe praktike për përdorim.

Kapacitet prej 250 ml, që është sasi e përsosur për 2 gota uji të nxehtë brenda një minuti, e duhura për kafe, çaj apo pije tjera.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star