• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Kabineti i lartë Giraffe

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Prakticiteti, hapësira dhe çmimi i volitshëm e bëjnë kabinetin e lartë Giraffe të përkryer si një zëvendësues për ormanët e mëdhenj.

Çmimi prej: 249,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Për një funksionalitet më të madhë

Mobilo dhomën tuaj të gjumit me kabinetet jashtëzakonisht funksionale dhe praktike, të cilët mund të jenë zëvendësues të mrekullueshëm për ormanët masiv.

Kabinetin e lartë Giraffe mund ta gjeni në 4 ngjyra të ndryshme që do ti jap gjallëri dhomës suaj të gjumit, do t’iu ofroj organizim më të mirë dhe do të reduktoj problemet me hapësirën, që tani apo më vonë do të jetë edhe një problem shumë më i madh i rrobave dhe aksesorëve që nuk mund të lihen në ormanë apo mbi karrige.

Me kabinetin praktik Giraffe nuk ka më nevojë të zbrazni ormanët pas çdo stinë të vitit. Në këtë kabinet ju do të keni mjaftë hapësirë për të ruajtur gjithë gardërobën tuaj.

Pse duhet ta zgjidhni kabinetin Giraffe?

 • Pasi që është punuar nga materiali i fortë që i jep atij stabilitet dhe kapacitet të madhë.
 • Për shkak se është praktik dhe funksional
 • Pasi ka një sistem të lehtë për tu hapur dhe mbyllur.
 • Pasi që mundëson një hapësirë ekonomike,
 • Pasi që tërë hapësira gjeri tek tavani është e shfrytëzueshme,
 • Pasi që ju mund ta rregulloni lartësinë e dollapëve sipas nevojës suaj,
 • Pasi që nuk ka dorëza por ka dy pllaka elegante që nuk janë të ndjeshme kur preken me gishta.
 • Pasi që dyert e tij mund të montohen dhe të hapen në të dy anët në të majtë ose në të djathtë,
 • Pasi që është praktik për të ruajtur rrobat e gjata dhe palltot,
 • Pasi që në mënyrë të përkryer mund të kombinohet me sirtarët dhe orenditë tjera nga Dormeo dhe ju kështu ju mund të ndërtoni vet një dhomë gjumi sipas dëshirës suaj.
Si funksionon

Praktik, elegant, estetik

Kabineti i lartë Giraffe ka një dizajn minimalist (të thjeshtë) që i përshtatet cilësdo dhomë pa marrë parasysh orenditë ekzistuese që i keni. Vjen në 4 ngjyra elegante që do të përshtaten mirë me cilëndo pjesë të orendive tuaja.

Thjeshtë për ta montuar

Me dizajnin e tij modern, ngjyrat e zgjedhura dhe lehtësinë për ta montuar, kabineti i lartë Giraffe përmbushë të gjitha kriteret e duhura për një stil modern jetese.

Nuk ka më orendi të vështira për ti montuar, apo nuk keni më pse ti prisni punëtorët profesional për ta montuar, si dhe s’ka më dizajnë të dal mode. Orenditë Dormeo janë përshtatur nevojave të njerëzve modern që kërkojnë kualitetin më të mirë në kohë më të shkurtër për çmimin më të volitshëm të mundshëm!

Ju mund ti montoni këto orendi pa ndihmën e askujt.

Material ekologjik dhe i parrezikshëm për mjedisin

Orenditë janë punuar nga dërrasa të trasha, fortë të ngjitura në mes vete me kunjë dhe lidhëse metali.

Druri i përdorur në prodhimtari vjen nga pyjet me një përdorim të qëndrueshëm të burimeve. Certifikata FCS dëshmon origjinën e tij. Sasi shumë e ulët e formaldehidit (klasa E1) është përdorur në trajtimin e drurit.

Paketimi i orendive është i riciklueshëm.

Rekomandohet për

Kabineti është i përshtatshëm për:

 • Për të mobiluar dhomën e gjumit, dhomën e ditës, korridorin, apo dhomën-gardërobë ku ju mbani rrobat tuaja dhe aksesorët tuaj.
 • Si një aksesorë në dhomën tuaj.
 • Kombinim me orenditë tjera të Dormeo-s
 • Njerëzit që kanë probleme me hapësirën dhe kanë nevojë për çdo sirtar shtesë
 • Të gjithë ata që kanë dëshirë të kenë një shtëpi mirë të organizuar ku ata gjithnjë e dinë se ku i kanë ruajtur dhe lënë palltot e dimrit apo fustanet e mbrëmjes.
 • për dhomat e fëmijëve, veçanërisht nëse aty janë dy fëmijë që ndajnë një dhomë bashkë.
 • për të gjithë ata që dëshirojnë të kenë orendi që i lëvizin lehtë dhe i ndërrojnë vendet e tyre.
 • Për të gjithë ata që dëshirojnë të blejnë orendi funksionale, kualitative dhe për një çmim të mirë.

Informata teknike

Ngjyra të këndshme dhe të ngrohta

Kabineti është punuar nga dërrasa (shperpllakë) që mund ta gjeni në katër ngjyra të ndryshme:

 • Qershi e egër (kafe)
 • E bardhë
 • Abanoz (zezë)
 • Lis i zbardhuar (bezhë)

Dimensionet e kabinetit:

 • lartësia: 235 cm
 • gjerësia: 60 cm
 • thellësia: 60 cm

Çmimi prej: 249,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77