• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Komodinë nate Turtle

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Komodinë nate me dy sirtarë nga dizajni minimalist përshtatet për mrekulli me të gjitha orenditë e Dormeo-s. Është në dispozicion tuaj në 4 ngjyra të këndshme dhe elegante.

Çmimi prej: 139,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

I këndshëm, atraktiv dhe praktik

Dekoro dhomën tuaj me orendi të këndshme, atraktive dhe praktike! Komodina është një pjesë shtesë për çdo shtrat pasi që përdoret për të ruajtur gjëra të imëtta që janë të nevojshme para gjumit. Mekanizimi i tij rrëshqitës i qetë i mundëson partnerit tuaj që të flejë qetë dhe pa u trazuar fare kur ju merrni gjërat tuaja nga sirtarët. Përveç dizajnit të tij estetik dhe funksionalitetit të qetë të mekanizmit të tij, karakteristika tjera që e veçojnë këtë komodë me dy sirtarë janë:

 • Kualiteti i lartë i dërrasës së lesonit në trashësi prej 5 cm që jep një stabilitet dhe një kapacitet më të madh të tyre.
 • Mbanë peshë deri në 30 kg
 • Është i ndërtuar me lidhëse solide nga druri dhe pjesë të forta metalike
 • Sistemi i zgjuar i hapjes, i cili është fshehur në dizajnin e sirtarëve, dhe i cili kontribuon ne elegancën dhe përshtatshmërinë e tyre.
Si funksionon

Orendi për shekullin 21: praktike, elegante dhe të thjeshta për ti montuar

Komodina Turtle, me dizajnin e tij modern, ngjyra të zgjedhura dhe lehtësinë për ta montuar përmbush të gjitha kushtet që jeta moderne i kërkon nga orenditë e shtëpisë. Nuk ka më vështirësi gjatë montimit dhe s’keni nevojë të prisni persona profesional për ti montuar, s’ka më kuti të rënda dhe as dizajnë të dal mode. Orenditë Dormeo janë punuar për njerëzit modern që kërkojnë më të mirën në kohën më të shkurtër të mundshme dhe për një çmim shumë të arsyeshëm.

Materialet kualitative, të prodhuara duke pas parasysh një mjedis të shëndetshëm

Orenditë janë të punuara nga një dërrasa lesoniti në trashësi prej 5 cm që në mënyrë solide janë montuar me lidhëset prej druri dhe ato metalike. Druri vjen nga pyjet që menaxhohen si burime të rigjenerueshme, si dhe mund të përcillet deri tek burimi i tij (i certifikuar nga FSC). Sasia jashtëzakonisht minimale e formaldehidit është përdorur në trajtimin e drurit (Klasa E1).

Orenditë janë paketuar në paketim të riciklueshëm.

Rekomandohet për

E përshtatshme për:

 • si një orendi për dhomë gjumi, dhomë të ndejës, korridor apo dhome të ditës
 • si një orendi shtesë krahas shtratit Mamut apo cilës do orendi tjetër të Dormeo
 • për dhomat e fëmijëve pasi që fëmijët mund ti ruajnë lodrat e tyre në sirtarë
 • si një tavolinë për kafe në dhomën e ndejës.

Informata teknike

Të dhënat teknike

Komodina Turtle është punuar nga një dërrasë lesoniti dhe mund ta gjeni në 4 ngjyra atraktive:

Kafe Bardhë Zezë Bezhë

Vetëm një kaçavidë, që vjen bashkë me sirtarët e shtratit, do të mjaftoj për ta montuar.

Dimenzionet

Komodina Turtle ka dy sirtarë me një mekanizëm të qetë mbyllës dhe ka dimenzionet e mëposhtme:

 • lartësia: 35.1 cm
 • gjerësia: 40 cm
 • thellësia: 45 cm

Komodina mund të mbajë peshë deri në 30 kg.

Çmimi prej: 139,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77