• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Krevati me mekanizëm levizës Millana

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Nëse keni nevojë për më shumë hapësirë në dhomën tuaj të gjumit, ju do ta adhuroni kornizën Dormeo Millana me mekanizëm lëvizës. Kjo kornizë nuk është vetëm jashtëzakonisht praktike; ajo gjithashtu ofron një pamje elegante italiane dhe të gjithë komoditetin që ju nevojitet.

Çmimi prej: 499,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

E gjithë hapsira që ju duhet për gjërat tuaja

Korniza Dormeo Millana me mekanizëm lëvizës është më shumë se vetëm një kornizë krevati; me sistemin e tij të veçantë, ofron një hapsirë të madhe të ruajtjes së gjërave tuaja nën shtrat. Sistemi hidraulik i ngritjes është jashtëzakonisht i lehtë për t'u përdorur, kështu që është i përshtatshëm edhe për ruajtjen e gjërave që ju duhen më shpesh.

Hapsira e ruajtjes së gjërave nën shtrat është e përkryer për paketimin e gjërave të mëdha, si valixhe, ndonjë shtrat shtesë, rroba sezonale, pajisje sportive dhe gjëra të tjera që zakonisht zënë një hapësirë të madhe në dollapin tuaj.

Një kornizë e bukur dhe shumë elegante për një dhomë gjumi moderne

Korniza Dormeo Lettia Bed Frame do të ju impresionoj me pamjen elegante dhe moderne Italiane që është zgjedhje e përkryer për cdo dhomë gjumi. Nëse ju dëshironi të kënaqeni me një gjumë të rehatshëm dhe të zbukoroni pamjen e dhomës tuaj të gjumit korniza Dormeo Lettia është një zgjidhje perfekte.

Zgjidh nga një shumëllojshmëri të ngjyrave që kombinohen me dekorin e dhomës së gjumit juaj

Korniza Dormeo Lettia është në dispozicion në pesë ngjyra të bukura, kështu që ju nuk do të keni probleme qe të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Zgjidh nga kafe e mbyllët, qershi e mbyllët, bezhë e hapur, bezhë dhe e bardhë, dhe krijoni një pamje perfekte për dhomën tuaj të ëndrrave.

Kënaquni me një gjumë të qetë – cdo natë!

Korniza me mekanizëm lëvizës Dormeo Millana është shumë e qetë dhe nuk do të lëshojë ndonjë zhurmë gjatë natës, madje as kur ju ose partneri juaj jeni duke lëvizur gjatë natës. Dormeo Millana ka disa jastëk ekstra mbështetës që eliminojnë zhurmën dhe sigurojnë gjumë të qetë.

Vendi i origjinës: Itali

Vëmendje: mbajtëset nuk janë të përfshira.

Mbajtëset e përshtatshme janë:

• Compact Dormeo Flex

Si funksionon

DIMENSIONET:

 • 120x200 cm
 • 140x200 cm
 • 160x200 cm
 • 180x200 cm

Çmimi prej: 499,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77