• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Krevati Millana

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Korniza Dormeo Millana kombinon stilin bashkëkohor italian dhe rehatinë e shkëlqyer, dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo stil të dhomës së gjumit. Kjo kornizë karakterizohet me një formë të pastër moderne dhe është në dispozicion në një larmi të ngjyrave mahnitëse.

Çmimi prej: 199,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Sillni elegancë në dhomën tuaj të gjumit!

Nëse stili i shtëpisë tuaj është i rëndësishme për ju, ju me siguri keni kaluar shumë kohë duke zgjedhur mobilet e përsosura. Korniza Dormeo Millana do të bëjë gjërat më të lehta për ju – dizajni i pastër dhe linjat e saj moderne mund të përshtaten me cdo stil duke krijuar kombinime perfekte me dekorin e shtëpisë suaj.

Poashtu, korniza Dormeo Millana do ta transformojë pamjen e dhomës tuaj të gjumit juaj. Kjo kornizë do të sjellë një hijeshi italiane në shtëpinë tuaj duke krijuar një ambient të rehatshëm dhe qetësues për të fjetur.

Shumëllojshmëri të ngjyrave që kombinohen me dekorin e dhomës së gjumit juaj

Korniza Dormeo Millana është në dispozicion në pesë ngjyra të bukura, kështu që ju nuk do të keni probleme qe të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Zgjidh nga kafe e mbyllët, qershi e mbyllët, bezhë e hapur, bezhë dhe e bardhë, dhe krijoni një pamje perfekte për dhomën tuaj të ëndrrave.

Komfort makksimal dhe qëtësi absolute për një gjumë të mirë

Korniza Dormeo Millana do t'ju ofrojë komoditetin që ju nevojitet për gjumë të mirë gjatë natës, dhe në qoftë se ju zgjoheni shpesh gjatë natës për shkak të zhurmës që bën shtrati tuaj, ju tani mund të harrojni atë problem! Korniza Dormeo Millana ka një sistëm të shkëlqyer, kështu që nuk do të bëjë ndonjë zhurmë edhe nëse ju apo partneri juaj rrotulloheni.

Kurseni kohë me montimin dhe mirëmbajtjen e lehtë

Me korizën Dormeo Millana ju gjithashtu kurseni kohë, pasi ajo është shumë e lehtë për të montuar. Ju keni absolutisht të gjitha mjetet që ju duhen ta montoni këtë kornizë krevati dhe ju nuk keni nevojë të huazoni mjetet e nevojshme nga fqinjët ose të blini një seri të re të mjeteve. Sa me parë që e merrni, filloni të kënaqëni me gjumin e rehatshëm dhe të qetë.

Korniza Dormeo Millana është shumë e lehtë për të mirëmbajtur, dhe do ju kursej shumë kohë. Sa herë që ju ta pastroni kornizën, thjesht përdorni një leckë të lagur dhe të butë, dhe pastaj fshini atë me një leckë të pastër dhe të thatë.

Vendi i origjinës: Itali

Vëmendje: mbajtëset nuk janë të përfshira.

Mbajtëset e përshtatshme janë:

•  Compact Dormeo Flex

Informata teknike

Dimensionet:

 • 90x200 cm
 • 120x200 cm
 • 140x200 cm
 • 160x200 cm
 • 180x200 cm

Çmimi prej: 199,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77