• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Sirtar Kenguru Plus

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Sirtari i gjerë Kenguru Plus është një zgjedhje e përkryer për të gjithë ata që dëshirojnë të ruajnë rrobat e brendshme dhe çorapët e tyre në një vend në mënyrë më të organizuar, por ata, megjithatë, gjithnjë kanë pakë hapësirë për ta realizuar këtë.

Çmimi prej: 449,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Thuaj lamtumirë problemeve me hapësirë

A dëshironi që orenditë e dhomës suaj të gjumit të kenë sirtarë funksional që njëkohësisht janë edhe estetik? Nëse përgjigjja juaj është po. Pra kabineti Kenguru Plus me 3 sirtarët e tij dhe 2 ndarje (dollapë) ju mundëson të keni 6 vende shtesë për të organizuar rrobat tuaja, mbulesat e shtratit, peshqirët dhe gjëra tjera të imëta, pra sigurisht që është një zgjedhje e përkryer për ju.

Kabineti Kenguru Plus mund të kombinohet me orenditë tjera nga Doremo për të krijuar një garniturë elegante të orendive.

Pse duhet zgjedhur dollapin Kenguru Plus?

 • Pasi që është një zgjedhje e përkryer për ruajtjen e rrobave të brendshme, çorapeve, kravatave, stolive, shalleve ose gjërave tjera të imta.
 • Pasi që ky dollap ju mundëson që ju të organizoni gjërat tuaja në mënyrë transparente
 • Sepse ka 3 sirtarë dhe 2 dollapë që mundësojnë organizim më të mirë
 • Pasi që është punuar nga dërrasa të trasha që i japin dollapit stabilitet më ta madh
 • Sepse përshtatet mirë me orenditë tjera nga Dormeo
 • Pasi që nuk është i kushtueshëm
 • Pasi që jo vetëm se është tepër funksional por gjithashtu është një aksesor dekorativ për dhomën tuaj.
Si funksionon

Ngjyra elegante që përshtaten me cilëndo dhomë

Sirtari Kenguru Plus ka një dizajnë minimalist ( të thjeshtë) që i përshtatet cilësdo dhomë pa marrë parasysh orenditë ekzistuese që i keni. Vjen në 4 ngjyra elegante që do të përshtaten mirë me cilëndo pjesë të orendive tuaja.

Praktik, elegant dhe i thjeshtë për ta bashkuar me të tjerat

Me dizajnin e tij modern, ngjyrat e zgjedhura dhe lehtësinë për ta montuar, dollapi Kenguru Plus përmbushë të gjitha kriteret e duhura për një stil modern jetese.

Nuk ka më orendi të vështira për ti montuar, apo nuk keni më pse ti prisni punëtorët profesional për ta montuar, si dhe s’ka më dizajnë të dal mode. Orenditë Dormeo janë përshtatur nevojave të njerëzve modern që kërkojnë kualitetin më të mirë në kohë më të shkurtër për çmimin më të volitshëm të mundshëm!

Ju mund ti montoni vetë orenditë Dormeo. Duke përdorur një kaçavidë që përfshihet në porosinë tuaj, ju mund ta montoni dhomën tuaj për vetëm një gjysmë ore!

Garancia në kualitet

Orenditë Dormeo kanë garanci 2-vjeçare, bazuar në kualitetin e materialit dhe të prodhimit.

Material ekologjik dhe të parrezikshëm për mjedisin

Orenditë janë punuar nga dërrasa të trasha, fortë të ngjitura në mes vete me kunjë dhe lidhëse metali.

Druri i përdorur në prodhimtari vjen nga pyjet me një përdorim të qëndrueshëm të burimeve. Certifikata FCS dëshmon origjinën e tij. Sasi shumë e ulët e formaldehidit (klasa E1) është përdorur në trajtimin e drurit.

Paketimi i orendive është i riciklueshëm.

Të punuara në BE

Mobiljet Dormeo janë të punuara në BE.

Rekomandohet për

Sirtari është i përshtatshëm për:

 • Të mobiluar dhomën e gjumit, dhomën e ditës, korridorin ose konservatorin
 • Të gjithë ata që dëshirojnë orendi funksionale por edhe elegante,
 • Të gjithë ata që kanë problem me hapësirën e mjaftueshme dhe do të përfitojnë nga çdo sirtar shtesë,
 • Dhomën e fëmijëve kështu që fëmijët mund ti ruajnë aty lodrat e tyre,
 • Të gjithë ata që dëshirojnë orendi funksionale të kualitetit të lartë për një çmim mahnitës.
Informata teknike

Ngjyra të këndshme dhe të ngrohta

Sirtari është punuar nga dërrasa (shperpllakë) që mund ta gjeni në katër ngjyra të ndryshme:

 • Qershi e egër (kafe)
 • Bardhë
 • Abanoz (zezë)
 • Lis i zbardhuar (bezhë)

Ju duhet vetëm një kaçavidë për ti montuar. Kaçavida përfshihet në porosinë tuaj.

Sirtari ka 3 sirtar me dimensione si më poshtë:

 • Lartësia: 77.1 cm
 • Gjerësia: 150 cm
 • Thellësia: 60 cm

Çmimi prej: 449,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77