• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Sirtar krevati Ray

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Një Sirtar praktik dhe modern për shtrat që shkon me kornizën e shtratit Mammouth (shtrat i lartë pa kornizë të poshtme), të cilin mund ta gjeni në 4 ngjyra të ndryshme.

Çmimi prej: 159,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Dobishmëria dhe Prakticiteti

Përdoreni hapësirën e pashfrytëzueshme nën shtrat me këtë sirtar praktik i cili do mundësoj të keni më shumë hapësirë të lirë nëpër ormanët tuaj. Sirtar shtrati Ray i punuar nga gama e Dormeo-s është krijuar nga dëshira për të maksimizuar dobishmërinë dhe prakticitetin e orendive tuaja:

 • Sirtarët e shtratit i përshtaten cilësdo kornizë të shtratit Mammoth
 • Nën shtratin më të gjerë, ju mund të futni 2 sirtar për të pasur edhe më shumë hapësirë
 • Mekanizmi lëvizës i sirtarëve mund të rrëshqet lirshëm dhe pa zhurmë.
 • Paketi i sirtarëve përfshinë edhe një panel të përshtatshëm për të mbyllur anën tjetër të shtratit.
Si funksionon

Orendi për shekullin 21: praktike, elegante dhe të thjeshta për ti montuar

Sirtari Ray bed drawer, me dizajnin e tij modern, ngjyra të zgjedhura dhe lehtësinë për ta montuar, përmbush të gjitha kushtet që jeta moderne i kërkon nga orenditë e shtëpisë. Nuk ka më vështirësi gjatë montimit dhe s’keni nevojë më të prisni persona profesional për ti montuar, s’ka më kuti të rënda dhe as dizajnë të dal mode. Orenditë Dormeo janë të punuara për njerëzit modern që kërkojnë më të mirën në një kohë më të shkurtër të mundshme dhe një çmim më të arsyeshëm të mundshëm.

Lehtë për ti montuar

Orenditë Dormeo fare lehtë ju vet mund ti montoni pa pasur problem. Me një kaçavidë që vjen bashkë me sirtarët ju do të jeni në gjendje ta montoni tërë dhomën tuaj të fjetjes brenda një gjysmë ore!

Materialet kualitative, të prodhuara duke pas parasysh një mjedis të shëndetshëm

Orenditë janë të bëra nga një dërrasë lesoniti në trashësi prej 5 cm që në mënyrë solide është montuar në lidhëset prej druri dhe ato metalike. Druri vjen nga pyjet që menaxhohen si burime të rigjenerueshme, dhe mund të përcillet deri tek burimi i tij (i certifikuar nga FSC). Sasia jashtëzakonisht minimale e formaldehidit është përdorur në trajtimin e drurit (Klasa E1).

Orenditë janë paketuar në paketim të riciklueshëm.

Rekomandohet për

Të përshtatshëm për:

 • Ta përdorur si një kornizë shtesë për shtratin mammoth
 • për njerëzit që kanë pak hapësirë në shtëpi dhe dëshirojnë të kenë më shumë hapësirë në sirtarët e tyre
 • Për të gjithë ata që dëshirojnë të ruajnë shtrojën e shtratit nën shtratin e tyre
 • Për ruajtjen e shtrojës dimërore/verore
 • Për të gjithë ata që dëshirojnë orendi kualitative, funksionale dhe me çmime të volitshme

Informata teknike

Të dhëna teknike

Sirtari Ray bed drawer është i punuar nga një dërrasë lesoniti dhe mund ta gjeni në 3 ngjyra atraktive:

 • abanoz
 • qershi e egër
 • lis i zbardhuar

Vetëm një kaçavidë, që vjen bashkë me sirtarët e shtratit, do të mjaftoj për ta montuar.

Dimensionet

 • lartësia: 14 cm
 • gjerësia: 48.5 cm
 • thellësia: 65 cm

Sirtarët e shtratit vijnë në një madhësi që i përshtatën cilësdo kornizë të shtretërve Mammouth:

 • në shtratin me kornizë të madhësisë 90 x 200 ose 140 x 200 është e mundur të vendosni një sirtar
 • në shtratin me madhësi 160 x 200, 180 x 200 ose 200 x 200 është e mundur të vendosni 2 sirtar

Për një ventilim më të mirë, fundi i sirtarit është 3 cm më lartë se dyshemeja.

Çmimi prej: 159,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77